Pytanko dotyczące logo

Czy mogę umieścić stare (mydło) i nowe (ludek) logo oraz ewentualnie pirata na Wikipedii?

A co, robisz artykuł o DP? :slight_smile: Usuną go. Wiem, bo znam podobną sytuację.

Zalążek zrobiłem ale logo dobrze by było dać. Trochę o logo też napisałem.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dobreprogramy.pl

Przepraszam za OT-a, ale dlaczego ?

To jest traktowane jako reklama. Jeden z wielkich fanów serwisu Funiaste.net (sam jestem jego fanem :slight_smile: ) też zrobił olbrzymi artykuł, w którym opisał wszystko, co dotyczy serwisu w sposób bardzo szczegółowy. Artykuł został usunięty, gdyż admini potraktowali to jako reklamę.

Czy możesz mi wskazać gdzie w Vortalu są lub były pirackie wersje programów, cracki etc.?

Przecież on nie jest poświęcony jedynie oprogramowaniu - o sprzęcie też dużo jest. Dział na forum Hardware jest chyba najszybciej rozwijającym się z technicznych.

Jeżeli tak to sama sobie wówczas przeczy i stwierdzenie:

niemiałoby sensu :expressionless:

A przecież np. o Microsofcie jest hasło :expressionless:

Równi i równiejsi ?

Na dodatek Vortal jak i forum dobrych programów bardzo dużo wniosło do polskiej społeczności internetowej i czynnie przyczynia się do rozwoju dziedziny IT, nie mówiąc już o “nawracaniu” piratów :wink:

Ciekawe bo artykuły o Onecie czy Interii są :slight_smile:

Zresztą jest tego więcej:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria: … nternetowe

DP to największy polski wortal o oprogramowaniu tak samo jak Microsoft to największy ogólnoświatowy producent oprogramownia.

L337 Crew , tak to wygląda. Poza tym, “wolna” nie oznacza, że nie ma na niej żadnych zasad. “Wolna”, bo każdy może edytować.

Pojawiło się trochę OT :slight_smile:

a ze swoim pytaniem zwróć się bezpośrednio do admina

Nie lepiej było wpisać artykuł jako dobreprogramy zamiast dobreprogramy.pl? Przecież serwis ma wiele domen (.pl .eu .com i wiele innych).

Ale wortal nazywa się dobreprogramy.pl. Można zrobić redira z Dobreprogramy i DobreProgramy (bo Vortal DobreProgramy.pl już jest).

HarryPotter język wypowiedzi jak i cała notka w wikipedii jest denna moim zdaniem :mrgreen:

no comment :stuck_out_tongue:


Z tej notki wynika że DP, zajmuje się głównie swoim logiem, a nie oprogramowaniem :twisted:

Weź ją skasuj stamtąd. Nie jestem dobry w sprawach składni, gramatyki itp, ale ta notka na pierwszy rzut oka bije amatorszczyzną, ja bym sobie dał spokój :wink:

W logotypie jest tylko dobreprogramy, w pasku tytułu też. ;]

Racja. :slight_smile:

w pasku tytułu jest z .pl

Akurat o logo napisałem, zauważ że to jeszcze zalążek. Może zamiast {ek} wstawić lepiej {DoPracowania}??

a zaraz:

Czego raz małą a raz wielką literą, czego raz przez v a raz przez w.

Takich “wpadek” jeszcze więcej by się znalazło.

Gdzie na Vortalu ??

Czy na forum ??

Dokładnie :roll:

Popieram, a jak chcesz już koniecznie coś sklecić na temat, to przed opublikowaniem zamieść na forum celem korekty i konsultacji z innymi a szczególnie z:

I zapytaj się ich o pozwolenie. 8)

Vortal nazywa się “dobreprogramy”. Dopisku “.pl” staramy się nie stosować (chyba, że w materiałach drukowanych).

To przenoszę na Vortal dobreprogramy.