Pytanko dotyczące zworek i wejść w ABit KN9 MAły problem ma

siemka słuchajcie sorka ze tak pytam ale porostu sie totalnie nie znam a nie chce czegos sobie zepsuc mam do was pytanko poniwaz własnie zaczełem juz składac komputer (musiałem czekac na wszystkie częćći), wiem ze odeślecie mnie do instrukcji chciałbym jednak zebyscie mi pomogli:

  • mam do was pytanko do czego służą te poszczególne zworki na płycie ?? oraz czy to co zaznaczyłem na płycie numerem 6 to jest linia 12V tak ?? bardzo proszę o podpowiedz do czego ona tak własnciewie służy dodam ze zasilacz mam bequiet 500W ??, proszę także o napisaniu mi do czego te poszczególne zworki tutaj jest schemacik:

1 -

2 -

3 -

4 -

5 -

6 -

kn9_top_500_b6fab.jpg

bardzo dziękuję za odpowiedz

wszystko masz w instrukcji obsługi (manualu) dokładnie opisane, na zdięciu nie wiele widać poza dodatkowym +12V zasilaniiu (te 4 piny nr.6), 3 służy do podłączenia prawdopodobnie cyfrowego kabelka z czytnikiem DVD (CD), 1 służy do resetowania ustawień CMOS.

ale powiedz jaką trudność sprawi ci zaglądniecie do instrukcji, przecież tam wszystko pisze. na pewno szybciej byś znalazł informację w książce załączonej do płyty głównej niż metodą zastosowaną przez ciebie, czyli wyszukanie zdjęcia płyty, wprowadzenia na zdjęciu oznaczań (numerów zworek), zahostowanie zdjęcia na http://www.mfoto.pl/ a następnie napisanie i opublikowanie postu. powodzenia w dalszej tak efektywnej pracy :wink: