Pytanko o DVD-KOMPUTER

Chcialbym sie zapytac czy mozna podlaczyc dvd do kompa (dvd takie http://www.dvd-online.de/images/player/sony_305s.jpg ?

Jeżeli masz np. Kartę tv to nie ma problemu. :smiley:

A czemu ma to służyć?Bo jeżeli zrzucaniu filmu na dysk to za niewielkie pieniądze radzę kupić DVD-RAM i po kłopocie.W tym konkretnym przypadku karta TV będzie droższym wydatkiem.

No wlasnie mam bardzo fajne filmy na dvd, a niestety nie mam wbudowanego w kompa dvd. I chcialem poprostu pooglodac filmy na monitorze bo tv w pokoju nie posiadam a dvd pozyczye od rodzicow z pokoju :smiley:

P.S nie bede kupowal dvd ram zeby obejzec dwa filmy :smiley:

No cóż, taniej wychodzi kupić napęd DVD niż tuner TV do kompa, tym bardziej że jest jak widzisz niezbędny. Ale to wszystko zależy od potrzeb. Jeśli nie masz tunera TV nic nie zrobisz.

Pozdrowienia.

cos mnie wkrecacie bo przeciez z tylu dvd jest wejscie na tv outa a ja taki kabel mam i jezeli moge podlaczyc np przez tv outa kompa to chyba do dvd tez moge jak ma wejscie :frowning: Tylko nie wiem wlasnie jak zrobic zeby obraz byl wyswietlany na monitorze :frowning:

To chyba nie jest forma podziękowania?Staramy się pomóc na ile nasza wiedza na to pozwala.

Timmy ale to jest wejście a ty potrzebujesz wyjścia.

Z tego co czytam to ty możesz podłączyć komputer do DVD, a nie na odwrót. To znaczy, że sygnał będzie przekazywany z kompa do DVD, a nie na odwrót. Bez karty tv się nie obejdzie, no chyba że masz kartę graficzną wejściem TVin, czyli z kartą telewizyjną :stuck_out_tongue:

Raczej nie :twisted:

Tv Out to wyjście jak masz takowe w DVD to masz możliwość podłączenia go do komputera. Tylko problem polega na tym że nie masz wejścia TV IN lub Karty TV. :smiley:

Timmy, sprawa prosta - w karcie graficznej kompa masz WYJŚCIE TV OUT , czyli do telewizora. I jeśli nie masz na niej wejścia to NIC nie wykombinujesz ! Jak możesz nas podejrzewać o wkrętactwo ? Oj , nieładnie :smiley:

No spoko, o nic juz was nie podejzewam :smiley: