Pytanko o power gg

Witajcie mam nadzieje ze uzyskam odpowiedz a mianowicie chodzi mi o gg -konkretnie chodzi mi o to czy mozliwe jest takie myko ze ktos mam power gg i pokazuje mu sie gdzies tam (najprawdopodobniej w inwiglatorze) ze ja mam ta osobe na gg ??

Bo miałem wczoraj taka sytuacje ze mam pewnien nr na gg od jakichs 2 tygodnii i byłem pewnien ze ten ktos mojego nr nie ma na 100000% (tak soibie dodałem …zreszta niewazne) i nagle patrze rozmowa z tym nr kompletnie zaskoczony oczywiscie- ten ktos mi sie pyta skad mam jego nr itd i mowi ze pokazało mu sie gdzies tam własnie ze ja mam ego nr na gg i dlatego wzioł i dodał mnie do swojej listy i zagadał

CZY TO JEST MOZLIWE??? zeby pokazywało sie temu komus ze ja go mam na gg (on mnie nie ma na gg ten ktos bo tak wiadomo mogłby sprawdzic przez funkcje wyslij plik i wyskoczyłoby ze nie mam mnie na liscie itd badz łaczyłoby czyli ze ma ) zgory dzieki za kumata odpowiedz pozdro

Tak jest to mozliwe i nie Tylko w GG ale też w Konnekcie

Ja już tak wyłapałem 3 osoby które mnie miały na liście a ja nie :stuck_out_tongue:

W jaki sposob mozna to sprawdzic?

jest jeszcze jeden sposob jesli ty masz ta osobe na liscie to nacisnij “wyslij plik” i zobaczysz jesli niema cie ten ktos na liscie to bedzie napis niejestes autoryzowany przez tego uzytkownika … a jesli jestes na liscie u tego kogos to bedzie albo 1.niemozna nawiazac polaczenia lub 2 normalnie bedziesz mogl wyslac ja tak robie

ale tu chodzi o dowiedzenie sie ze ktos ma ciebie na liscie a ty go nie masz…

Nie uwierzycie ale moja kuzynka ma taka wtyczke !!

17vi1.jpg

Tylko ona kompletnie nie wie jak to zrobic :?

Podobno “znajomy” jej to zrobil :?

Widzialem te wtyczke na wlasne OCZY !!

Zobacz na ten temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … &highlight

Da się! Za pomoca programu power project może go pobrać chociażby tu. Jeśli ty masz kogoś a ten ktoś Cie nie ma masz przy nim taki mały czerwony krzyżyk na liście. Można sprawdzić to również przez ingiwilator. A jeśli chodzi o sprawdzanie kto ma nas w kontaktach to tu jest mały zonk :slight_smile: Bo trzeba mieć uruchumioną którąś tam wtyczke i jeśli ten ktoś się pojawia w dolnym rogu ekranu nad zegarkiem pojawia sie okienko. Np 12345 dostępny. Skomplikowane ale działa :slight_smile: Choć trzeba wychwycać :slight_smile: Pozdro i wesołych świąt :slight_smile: 8)

A ktora konkretnie wtyczka tak robi ??

Odezwałeś sie na gg ale odpisze tu :stuck_out_tongue: Więc jest to wtyczka taskbar notifier i activity checker. Obie dostępne w pakiecie power projecta w ‘zakładce’ zmiana statusu :slight_smile: pozdro! i ho ho ho wesołych świąt :wink: