Pytanko odnośnie aktualizacji tv

Witam.

Mam pytanie odnośnie aktualizacji telewizor Sony Bravia KDL 32P5550, ile telewizor po aktualizacji może się włącząć. Bo juz tak czekam z 15 minut i nadal przełancza się z wyłączonego na diode co nad nią jest pionowa kreska “|”. Na Sony pisze że wtedy się może włącząc dłużej niż przy normalnym jego uruchomieniu, ale chyba bez przesady.

Ma ktoś może jakieś info na ten temat, albo czy sam już aktualizował podobny model, to prosiłbym o podzieleniem się relacji ile takie włączanie trwa.

Pozdrawiam :slight_smile:

Dodane 10.11.2012 (So) 10:55

Edit:// Próbowalem go włączyć Zielonym guziczkiem na pilocie, ale to nic nie dało. Wyjąłem go z zasilania i i wsadziłem ponownie i nadal pali się na zielono dioda pod kreską “|”. Wyjąłem USB i powtórzyłem czynnośc z zasilaczem i nadal jest zielona kreska.

Co teraz ? Bo 50 minut aktualizacja ?

W moim KDL-32EX520 włączenie po aktualizacja trwało jakieś 2 minuty (dokładnie nie pamiętam ale coś koło tego) i wtedy zamiast zielonej paliła się bursztynowa dioda.

Jeżeli włącza ci się tak długo to możliwe że coś się zdupiło. Nie przerywałeś updatu, nie brakło prądu, nie zerwało neta?

Do neta podłączenia nie ma, aktualizacja szła przez USB, Prądu nie brakło, update przerwałem dopiero po 50 minutach bo wkońcu ileż można. Ale TV Wgl. nie regował na żadne przycisk POWER. Więc wkońcu posżło z kontaktu. Chyba oddam go na serwis, bo raczej sam tu nic nie wskuram, bo na moje oko trzeba by było rozebrać TV, z formatować pamiec i wgrać od nowa system. Nawet po odłączeniu go od prądu po 2 godzinach nic. Nie reaguje na nic i tylko pstryka tak co 30 sekund w środku, gasnie na jakąś sekunde ta zielona dioda pod kreską i znów się zapala i tak non-stop. Jakieś musiało mi się trafić wadliwe /cenzura/. Bo jak by telewizor był normalny to chyba aktualizacja przeszła by bez żadnych problemów i bez czekania 50 minut.

Może miałeś pecha i zawiesił się podczas aktualizacji (mogłeś też przypadkiem wgrać firmware nie do tego modelu), w każdym razie jeżeli padło oprogramowanie to w domowych warunkach nie ma dużych szans na naprawę i zostaje serwis.

Najwidoczniej pech :/. Wgrać wgrywałem dobry firmware, bo sprawdzałem go z 5 razy i się upewniałem czy dobry. Ehh… no cóz zrobić, w pon. oddam do serwisu, zobaczymy co oni powiedzą, bo gwarancja juz mi się skończyła :slight_smile:

Dzięki za zainteresowanie się sprawą. :slight_smile:

Pozdrawiam, Robert. /Do zamknięcia