Pytanko win 98

Czy można zrobić na win 98 tak na xp podgląd miniatur …? może jest taka możliwość.

nie ma możliwości

moze sie myle

Jest taka możliwość ale w związku z filmami. Czytałem taki artykuł w komputer świecie,ale niestety nie pamiętam jak :? Napewno zmiany trzeba było dokonać w rejestrze.

To nie jest OT bo odpowiedziałem na pytanie autora i chciałem również sprostować wypowiedź detektywa.

W Windows 98 ta opcja jest ukryta , ale można ją dodać za pomocą programu IrfanView i małych modyfikacji rejestrowo-plikowych.

Tu dowiesz się, jak to zrobić:

http://www.idg.pl/news/57888.html

Nie wiem oczywiście co chcesz osiągnąć, ale ja sobie radzę w ten sposób - że w Widoku mam zawsze ustawione --> pokaż jako stronę sieci Web -

i z lewej strony mam zawsze podgląd pliku graficznego :slight_smile:

Kolega chce widzieć wszystkie obrazki jednocześnie po otwórzeniu folderu z nimi,tak jak to jest w XP.

Możesz Maxbil zainstalować sobie przeglądarke plikó graficznych,np. AcdSee w której będziesz miał widoczne wszystkie pliki graficzne naraz po wejściu w folder z nimi.

cHODZI MI O TO SZCZEGÓLNIE ŻE JAK WYSŁAĆ ZDJĘCIA E-MAIL TO JAK WSTAWIAM ZAŁĄCZNIKŻEBYM WIDZIAŁ PODGLĄD FOTKI BO MAM ICH NAPRAWDE DUŻO PONAD 2000

Spróbuj rad Waterproof oraz Damiana

ps. Chyba masz popsuty Caps Lock :wink:

Ok dzięki zadziałało panowie