Pytanko związane z liveboX (format kompa)

Witam wszystkich! :lol

Mam problem poniewaz mam LIVEBOX TP i mam dwa kompy netbooka i PC i chce sobie zrobic format komputera i czy jak zrobie na PC format to bede musiał tez wszystko odinstalowac z laptoka? czy wystarczy tlko ze zrobie format komputera i zainstaluje tylko na pC live boxa i bedzie działc na laptopie? co wy sadzicie o tym prosze o pomoc

Z GóRy YhX :lol <0>

laptop nijak ma sie do peceta jeżeli masz go podłączonego do neta przez liveboxa, możesz se peceta nawet przez okno wywalić a na laptopie net będzie śmigał bez problemu :smiley:

czyli mówisz ze jak zrobie formata i wszysto poinstaluje od nowa i w tym równierz LIVEBOXA to laptop bedzie dzialal NET bez niczego? Jezeli tak jest to super bo dla mnie LIVEBOX to przereklamowany jest jak CiUL i tyle

pod warunkiem że nie będziesz grzebał w samym liveboxie, natomiast instalowanie go na nowo na pc nic nie zmieni dla lapka

a liveboxa gdzie najpierw konnfigurowałeś? na laptopie czy na stacjonarnym?

nie wiem bo to mój tata robił ale najpierw instalował na PC dopiero potem na laptopie ThX za pomoc jestem bardzo wdzięczny

czyli livebox jest już dobrze skonfigurowany, po formacie kliknij opcję dodatkowy komputer zamiast pełna instalacja

pozdrawiam