Pytanko

mam takie pytanie,to o co się zapytam jest nielegalne ale jak możecie to poweidzicie mi

mam programik który kupiłem na allegro i chce zrobić tak abym ja był autorem programu(licencja jest uniwersalna ponieważ to zakup na allegro)

jeżeli wiecie jak to zrobić to piszcie

PS:wiem że to jest nielegalne ale może mi pomożecie

jako programista to mogę tylko powiedzieć, że takich jak Ty to tylko nabijać na pale !!

Witam,

nic prostszego. Po prostu dekompilujesz program, szukasz w kodzie wszystkich fragmentów, w których mogłoby się znaleźć cokolwiek sugerujące, że to nie Ty jesteś autorem, zmieniasz choć trochę design, aby się podobieństwo tak w oczy nie rzucało i kompilujesz ponownie. Oczywiście autor programu nadal może się poznać, że coś tu nie gra, więc musisz być bardzo ostrożny i staranny przy wprowadzaniu zmian.

Jest też druga droga, nieco bardziej wyboist, męcząca, ale dająca ogromną satysfakcję. NAPISZ COŚ SAM!. Wymyśl coś oryginalnego, napisz kod, pokaż znajomym, udostępnij w sieci, a może to Twoja aplikacja okaże się najlepsza w danej klasie i to za Twoją aplikację ludzie będą chcieli płacić pieniądze. I wtedy to Ty będziesz ścigał ludzi, którzy niecnie, za Twoimi plecami, będą chcieli wykorzystać stworzony przez Ciebie w pocie czoła kod! Tyle ode mnie…

To już przechodzi ludzkie pojecie :twisted:

Dział Na Luzie - ale chyba coś Ci zaszkodziło :twisted:

Zamykam z powodów regulaminowych