Pytanko

mam takie pytanie

jakbym napisał obszerny poradnik o sieci bittorent to czy mógłbym sprzedać go na allegro??czy to legalne??

bardzo proszę o pomoc

Wątpie - takich poradników jest masa ! :twisted:

Jeśli byłaby to faktycznie twoja praca,a nie kopiowana z jakiś źródeł,bez uzgodnienia z ich autorami to byłoby to legalne :slight_smile:

To jest raz a dwa to że tego jest dużo i raczej nikt Ci tego nie kupi jak chcesz możesz spróbować ale raczej nikt tego nie kupi

Próbowałem, ale na inny temat.

Za każdym razem allegro zamykało mi aukcje. Musiał byś go zarejestrować u notariusza czy jakoś tak :?

a da się jakoś przez internet zarejestrować mój (produkt)bo nie chce mi się z domu wychodzić

Według mnie nie ma to sensu bo takich poradników jest masa w internecie i wogóle. Szkoda twojego zachodu :slight_smile:

poszukaj jakiś stron z e-bokami tam spróbuj popytać czy bedzie ci sie opłacać coś takiego napisać by później sprzedać może oni ci coś podpowiedzą ale jak dla mnie to marnie na tym wyjdziesz szkoda twojego czasu jak juz wczesniej koledzy powiedzieli jest tego masa :slight_smile:

Według mnie to się nie opłaca …

Ale spróbować zawsze można :slight_smile:

To właściwie i może poradnika nie chce Ci się samodzielnie napisać :twisted:

:x-mas:

Niektózy np. wymagają opłat do downloadu a za to oferują uzytkownikom ‘super szybki serwer’ tak jest np. na centrumxp :expressionless:

ale nie lubię tego… brr

na mały plik mozna poczekac ;]

Stary, dobra rada - nie trać czasu :lol:. No chyba, że już naprawdę nie masz co robić, bo ja bym czasu nie tracił, tym bardziej, że wg mnie nie kupi tego nikt (na 98%, chyba, że za 2zł), bo jeszcze nikt czegoś takiego nie napisał, żeby to potem sprzedać. Każdy pisze za darmoche i w internecie znajdziesz tego pełni (nawet na Polskich stronach). :smiley:

kupujesz=udostepniasz :stuck_out_tongue:

Ludzie - nie rubcie z internetu sklepu! No żeby kupować poradnik sieci torrent?! Jeszcze troche, to nic nie będzie w tym internecie za darmo… :lol:

Spodobał mi się kamiennikl urywek z Twojego poprzedniego posta, bo jest to doskonała puenta na cały temat i przy tym fajnie to ująłeś… :P:P:P

Do tego już chyba nic nie można dodać… :lol: