Pytanko

(Dziurdzia01) #1

gdy daję na właściwości mojego komputer-->zakładka zaawansowane-->ustawienia wydajności-->zaawansowane. tam mam zaznaczone w obu przypadkach programy (czyli "planowane użycie procesora" i"użycie pamięci". Mam kompa athlon 2800+, 512 ddr, gf fx 5700LE 128 mb, i zacinają mi sie takie gry jak np;undergrand2 ,splintercell.Słyszałem że gdy zmienia na odpowiednio"usługi działające w tle" i "bufor systemu" gry będą mi chodziły zdecydowanie lepiej bo teraz procek i pamięć są przeznaczone na inne procesy(programy).Czy jak to zmienie to w rzeczywiści lepiej będą mi chodziły gry???

(Qbek50) #2

napisz czy od samego początku jak masz kompa to ci te gry się zacinąją czy np od pewnego czasu. Może to być wina ramu albo czegoś innego.

(dawidos) #3

Ja mam ustawione na programy i Underground na średnich detalach w rozdzielczości 800x600 chodzi dobrze. Mam kompa P4 3,00GHZ 512 Ram DDR Radeon 9200 SE 128 MB. Chodzi dobrze.

(Bednarz17 87) #4

To zalży na jakich detalach gry i jaki splinter ,bo pandota tommorow ma wiekze wymagania , sciagnij program http://www.fraps.com i powiedz ile klatek łapiesz na full detalach w tych grach .

Ja mam 2500 + barton , radeon 9500 pro (8 potokow) 512 ddr , ale dysk 5400 obrotółw i przez dysk czasami mi zwalnia . Ponizej 25 klatek gra juz nie chozi plynnie niestety . Na takim sprzecie jak opisałeś te gry co wymieniles na res 1024 : 768 na full detalach smigac powinny ze az milo .

Moze masz za wolny dysk , albo zobacz czy w opcjach nie masz przypadkiem włączonego Anti aliasing , lub anizotropowania , te rzeczy żrą grafike ze ... hohoho

(Dziurdzia01) #5

Do żeczy jak zmienie to w tej wydajności to lepiej mi gry będą chodzić?? I do ciebie "BEDNARZ" jak mam to sprawdzić dokładnie i podaj link zaraz do tego pliku bo nie wiem gdzie on jest!!

(Minio Dp) #6

Tak, będą chodzić szybciej :smiley:

Doświadczyłem tego przy grze PES4 :smiley:

(Dziurdzia01) #7

mam zmienić oba czyli "usługi działające w tle" i "bufor systemu"???

ty doświadczyłeś tego na pes4 a ja zmieniłem to i dalej nic zacina sie tak jak zacinało

jak mam kożystać z programu FRAPS 2.5.1.?