Pytanko

gdy daję na właściwości mojego komputer–>zakładka zaawansowane–>ustawienia wydajności–>zaawansowane. tam mam zaznaczone w obu przypadkach programy (czyli “planowane użycie procesora” i"użycie pamięci". Mam kompa athlon 2800+, 512 ddr, gf fx 5700LE 128 mb, i zacinają mi sie takie gry jak np;undergrand2 ,splintercell.Słyszałem że gdy zmienia na odpowiednio"usługi działające w tle" i “bufor systemu” gry będą mi chodziły zdecydowanie lepiej bo teraz procek i pamięć są przeznaczone na inne procesy(programy).Czy jak to zmienie to w rzeczywiści lepiej będą mi chodziły gry???

napisz czy od samego początku jak masz kompa to ci te gry się zacinąją czy np od pewnego czasu. Może to być wina ramu albo czegoś innego.

Ja mam ustawione na programy i Underground na średnich detalach w rozdzielczości 800x600 chodzi dobrze. Mam kompa P4 3,00GHZ 512 Ram DDR Radeon 9200 SE 128 MB. Chodzi dobrze.

To zalży na jakich detalach gry i jaki splinter ,bo pandota tommorow ma wiekze wymagania , sciagnij program http://www.fraps.com i powiedz ile klatek łapiesz na full detalach w tych grach .

Ja mam 2500 + barton , radeon 9500 pro (8 potokow) 512 ddr , ale dysk 5400 obrotółw i przez dysk czasami mi zwalnia . Ponizej 25 klatek gra juz nie chozi plynnie niestety . Na takim sprzecie jak opisałeś te gry co wymieniles na res 1024 : 768 na full detalach smigac powinny ze az milo .

Moze masz za wolny dysk , albo zobacz czy w opcjach nie masz przypadkiem włączonego Anti aliasing , lub anizotropowania , te rzeczy żrą grafike ze … hohoho

Do żeczy jak zmienie to w tej wydajności to lepiej mi gry będą chodzić?? I do ciebie “BEDNARZ” jak mam to sprawdzić dokładnie i podaj link zaraz do tego pliku bo nie wiem gdzie on jest!!

Tak, będą chodzić szybciej :smiley:

Doświadczyłem tego przy grze PES4 :smiley:

mam zmienić oba czyli “usługi działające w tle” i “bufor systemu”???

ty doświadczyłeś tego na pes4 a ja zmieniłem to i dalej nic zacina sie tak jak zacinało

jak mam kożystać z programu FRAPS 2.5.1.?