Pytanko

co mam zrobic zeby sie nie zapisywaly stronki w archwiu??

to zależe w jakiej przeglądarce!!

ogólnie to się robi w Panel Sterowania; Opcje Internetowe!!

Wejdz w opcje internetowe i przestaw na 0 Liczba dni trzymania stron w historii. :smiley:

Po co te wykrzykniki ? :stuck_out_tongue:

Opera:

Narzędzia/preferencje/Historia i cache - tam masz wszytskie potrzebne opcje

Narzędzia/opcje internetowe na tej stronie, która Ci się wyświetli znajdź Tymczasowe pliki internetowe i kliknij ustawienia

IE ustawia domyślnie 417 MB na historię ! Zredukuj to (lub zwiększ) przsuwając suwak

kolego Raq! !!

Hehe nieźle docinasz :smiley: Staram się koledze pomóc i podaję mu to co wiem. Nie używam innych przeglądarek i siłą rzeczy nie wiem jak ustwaiać historię …

P.S Zwróciłem uwagę na wykrzykniki , a nie na Twoja odpowiedź

tak wlasnie mam zrbione! !!

najlepszym rozwiązaniem będzie chyba zmiana IE na inną przegladarkę !!

Internet explorer nie jest populany dlatego bo jest dobry tylko dlatego, że jest wbudowany w Windows …

Kliknij TU :arrow:

ie_nie.png

jak juz zadeje pytanka to jeszce jedno mam!! czemu jak ustawiam strona startowa np.wp lyb onet, to wtedy samo mi sie ustawia na http://296f8.ilxt.info/index.php?aid=20009 :frowning:

bo masz robaczka w kompie!! :rotfl:

ściągnij program CW Shredder i on usunie “fajną” stronę startową !!

najlepiej przeskanuj kompa HiJack This i wklej loga bo masz tam chyba niezły syf!! :silly:

co mam zrobic!! wytlumaczbardziej! !!

  1. ściągasz program HiJack This

  2. instalujesz go

  3. uruchamiasz i skanujesz system

  4. po skanowaniu dajesz Save log

  5. cały zapis owego loga kopiujesz i wklejasz na forum

5a. możesz założyć nowy temat z logiem lub wkleić go tutaj; ale żeby nie robić bałaganu lepiej załóż nowy

  1. koledzy (bądź koleżanki) mądrzejsi\madrzejsze ode mnie napiszą co trzeba w HiJacku usunąć

i tyle!! :smiley:

grrrrrrr widze ze tu nikt do tego sie nie spieszy! !!

no teraz to się czuję potwornie!! :roll: :o :shock: O CO CI CHODZI??

no zalozylem temat!! s wzucilem tam moj logi!! nikt sie nawet do tego nie ruszyl:(

powiedz mi czym najlepiej skanowac kopa! !!

oj aleś ty chłopie niecierpliwy!! poczekaj aż zjawi się na forum ktoś kto się zna na logach to napewno pomoże!!

na głównej stronie vortalu są trzy skanery on-line!! spróbuj nimi i cierpliwie czekaj aż ktoś się zajmie twoim logiem!!

zrobilem to juz!! raczej opery nie moge zainslowac! !!

Poczekaj na Phylby-ego … :wink:

–Update–

Lub kamcię :smiley: :smiley: :smiley:

log sprawdzony!! :smiley: