Python przestał działać!

Witam. Mam taki problem. Z niewiadomych przyczyn nagle przestal otwierac mi sie python(język programowania)… Klikam w skrot do IDLE(jego środowisko) ,ale nic sie nie dzieje tylko klepsydra na 3 sekundy. Caly dzien siedze i probuje dociec o co chodzi ,ale nie mam pomyslu. Resetowalem kompa, instalowalem inne wersje nawet 3.0 , nawet probowalem wgrać inne srodowisko ,ale to samo. Nie wiem jak to mozliwe. Cos musi byc z tym plikiem pythonw.exe ,ale czemu po reinstalacjach problem sie powtarza ?? To gdzie moze tkwic przyczyna i co moge zrobić ?? Z góry dzięki za pomoc

Jeśli nie wiesz za bardzo co to python, to moze wiesz czemu sie tak dzieje ,ze czasem niektore programy (.exe) sie przestaja wlaczac, albo jest tylko klepsydra , w porcesach sie pojawia na sekunde i znika.

Odinstaluj > wyczyśc reg > ponowna instalacja

Do czyszczenia polecam http://dobreprogramy.pl/index.php opcja wyszukaj w rejestrze > usuń

ręcznie usuwałem wszystko co wiazalo sie z pythonem ,ale moglem przeoczyc jakies pliki. Sprobuje jeszcze tym regcleanerem chociaz watpie by to coś dało.

Prawdopodobnie pliki wykonywalne (.exe) tych programów są zainfekowane.

Radzę skorzystać z Kaspersky Online Scanner, aby potwierdzić/wykluczyć tą możliwość. Tylko proszę się nie zdziwić, gdy skaner będzie chciał skasować wiele plików wykonywalnych Twoich programów.

Zrobiłem scan kasperskym ale tak jak sie spodziewalem nic nie wykrył. Jakby plik był zainfekowany ,to bym przeinstalował i po kłopocie ,a robiłem to 10-tki razy i nic.

4-ty dzien szukania przyczyny trwa :slight_smile:

kostrzak

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Po próbie włączenia sprawdź wciskając ctrl+alt+delete. W okienku daj zakładkę procesy. Jeśli tam będzie python.exe to spróbój włączyć pythona używając uruchamiania selektywnego. Nie wiem od czego jest python ale :!: nie łącz się z netem podczas uruchamiania selektywnego :!: dlatego, że wtedy wszystkie procesy (nawet antywirus) są wyłączone

@agaton - uważam ,że temat jest konkretny :slight_smile: Napisałem w czym mam problem. Niekonkretny by był jakbym napisał "Pomocy !!

Żeby sie już nikt nie czepiał to zeedytowałem posta i temat.

po próbie odpalenia pliku ,którego nie moge, wyświetla mi się na ułamek sekundy proces pythonw.exe po czym znika. Wygląda to tak jakby program sie na chwile włączał ,albo zacinał przy probie włączenia. :slight_smile:

Nie wiem co to jest uruchomianie selektywne :slight_smile: To te takie małe okienko ,w którym wpisuje sie regedit ? Jeśli tak to przez to też nie idzie.

Dzisiaj jeszcze skanowałem folder ,ale nic nie wykryto. Jakaś przyczyna musi być.

Złączono Posta : 28.11.2007 (Sro) 19:09

Czyli co :frowning: ? Zostaje format ??


Jeżeli Ty sądzisz, że temat zatytułowany

spełnia warunki konkretu, to sprawdź dokładniej czym charakteryzuje się konkret…

Od tego typu uwag masz kanał prywatny, tam moglibyśmy dywagować nad zasadnością interwencji.

Czepia się rzep psiego ogona - Moderator interweniuje w temacie, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Daruj sobie na przyszłość podobne uwagi w temacie. :?

A gaton

Zawsze miałem dobre zdanie o tym forum, ale zawsze sie znajdzie jakis cwany admin/moderator ,który myśli ,że im więcej wystawi ostrzeżeń tym jest lepszy. Szkoda. Zrobilem wszytko ,zeby temat był zgodny z regulaminem, ale i tak dostałem ostrzeżenie :frowning: Pewnie teraz dostane 2-gie za to ze komentuje prace Świętych moderatorów.

Wiem ze odbiegam od tematu,ale ciagle pisze w jednym poscie ktory nie jest w 100% offtopiciem ,wiec chyba nie lamie regulaminu.

2.8 : “2.8. Należy unikać zbaczania z tematu podczas udzielania odpowiedzi w danym temacie.” - nie zbaczam z tematu(w oddzielnych postach) i nie udzielam odpowiedzi tylko zadaje pytania.

2.9 : “2.9. W sprawach prywatnych, czy w celu osobistej wymiany zdań w danym temacie, korzystaj z możliwości wymiany prywatnej korespondencji , , komunikatory (przyciski w postach lub w profilu każdego użytkownika).” - j.w - był to tylko dopisek do konkretnego posta, a to chyba nie jest złamanie regulaminu. Chyba mam prawo do wyrażania własnych opinii.