Qooqle, mrugający ekran, prośba o pomoc w usunięciu


(Fitzu) #1

Witam, mam problem z qooqle. Co jakiś czas, najczęściej po krótkim okresie bezczyności kiedy ponownie włączam ekran zaczyna on przygasać i rozjaśniać się przez chwilę. Potem przestaje, ale za kilka dni problem występuje ponownie z różnym nasileniem.

Również pojawia się informacja antywirusa o wykryciu qooqlle, ale bez możliwości "wyleczenia", i przestaje mrugać ekran i tak raz na jakiś czas. Zamieszczam logi.

OTL.txt - http://wklej.to/ZTIC5

Extras.txt - http://wklej.to/vXyKy

Proszę o instrukcję jak się tego pozbyć.

PS. Sory, za wcześniejsze "podpięcie". Założyłem, że temat podobny, problem podobny, to się podpiąłem. Na przyszłość będę wiedział.


(Spandau) #2

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.


(Fitzu) #3

Dzięki wielkie.

Skrypt wykonany.

Log: http://wklej.to/bdkUb

Log po ponownym skanowaniu: http://wklej.to/a3M13


(Spandau) #4

Ciekawie to zrobiłeś bo nie widzę w raporcie z usuwania że pliki się usunęły a w nowym raporcie OTL także ich nie widzę.

Usuń ręcznie plik

Uruchom OTL klikasz Sprzątanie

Wykonaj pełny skan Malwarebytes http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html Jak program coś wykryje pokaż raport na forum.

Jak Malwarebytes nic nie wykryje użyj Security Check [http://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnost ... #entry9515](http://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogolne-raporty-systemowe/page p 9515#entry9515) Uaktualnij to co wskaże program