QRP-QuickReport File

Witam.

Posiadam program napisany przez gościa w Delphi. Ciekawa rzecz, ale nie przydatna nikomu, kto nie jest w tremacie “Czwartków Lekkoatletycznych”- ogólnopolskiej imprezy dla dzieci szkół podstawowych. Program ten służy do wprowadzania wyników uzyskanych przez dzieci w poszczególnych zawodach. Na podstawie tych danych program generuje różne raporty, które można wydrukować lub zapisać do pliku. Problemem jest format pliku. Otóż dane zapisywane są jako QuickReport File (*.QRP). Ponieważ opiekunowie grup chcieliby mieć możlkiwość wglądu do tych danych, poszukuję dowolnego programu, który otworzyłby te pliki. Znalazłem jeden tego typu program, ale niestety jest to program 30 dniowy, a jego licencja jest dość droga. Czy ktoś z Was wie coś na temat takiego softu FREEWARE lub wie jak przekonwertować plik z takim rozszerzeniem na ludzki format.

Pomocy! !!

Witam,

Nie wiem, czy ten program będzie Ci odpowiadał, bo został chyba opracowany na potrzeby innej aplikacji ale służy do przeglądania i drukowania plików QRP więc może…?

Nazywa się oczywiście QRP i:

No i ponadto:

Program ten znajdziesz tutaj: http://www.geobid.com.pl/programy/support5.htm

Strona jest dosyć “długa” :slight_smile: Link do samego programu i jego krótki opis znajdziesz prawie na samym dole. NIe przejmuj się tez “krzaczkami” na jej początku :wink: Niżej jest “normalny” tekst.

Pozdrawiam

Sdar

Ja cię!

Dokładnie o to mi chodziło.

Naszukałem się tego jak idiota po świecie.

Dięki Ci królu złoty :smiley: