Quake 3 Arena + Quake Live! - rozmowa ogólna

Tak jak w temacie co sądzicie o tej gierce ? Jeśli gracie to jakie serwery polecacie i Jakie mody polecacie ?

odpuść mody. jedyne co potrzebujesz to cpma

serwery to wszystkie z astera :slight_smile:

najlepsze, bez lagow i zawsze ktos jest.

gra legenda, podobnie jak cs(inna bajka :stuck_out_tongue: )

lubię tą grę za dynamikę i rozpierdziel :lol: sam na 6 i da się przeżyć :lol:

dużo ludzie jeszcze w to gra?

ludzie jeszcze grają wiadomo ale jeszcze na pewno ze 2 lata Q3 będzie dość popularny

ale już niektórzy przerzucają się na Q4 (ci co mają trochę lepsze kompy :slight_smile: )

q4 jest dobrym shooterem,ale ustawiony jest fabularnie…q3a fabuły nie ma ( tiery są dla treningu ) i moim zdaniem to czyni q3a świętnią rozpierdzieluwą

eszcze sporo ludu będzie grać przez wieki w q3… może kiedyś będzie q20 … kto wie co szykuje ID Sofware…

no różnie to bywa już z wydawcami gier wtedy kiedy będzie q20 (o ile będzie :wink: ) to pewnie już inna firma a nie ID Software ale różnie to bywa

ale i tak IDS wydał wiele świetnych gier ale oby żył jak najdłużej i wydawał dobre giery

ciekawe czy grają jeszcze ludzie w Q1? :smiley:

ja gram xD gram też w wolfa 3D i Doom’a zarówno 1 jak i 2…nie obędzie się też bez Heretica,ale to już inny temat :slight_smile:

jestem ciekaw,kiedy wyjdzie Quake Live. ID Software mówi,że jeśli odniesie sukces będzie Quake 3 Arena 2 !!

no pewnie że tak! zobacz sobie ile ludzi na MP w Q1 siedzi! i tak przez kilka lat :smiley: tak samo HL :wink:

q3a to był mój pierwszy shooter przez multiplayer :wink: grałem w niego godzinami i po jakimś czasie przestałem w niego grać (nie wiem czemu)

z początkiem roku zacząłem grać w CS 1.6 i szło mi to całkiem gładko (przez q3a :wink: ) no i teraz jestem lepszy w CS-a niż mój kumpel który gra 2 lata :wink: gra ogólnie fajna polecam :wink:

Quake III Arena -> “gra wiecznie żywa” :slight_smile:

Polecam!

właśnie dostałem e-maila od ID Software,że zostałem wybrany do testów quake live! :smiley: ktoś jeszcze ten e-mail dostał ? xD

quake live został opuszczony kilka lat temu więc nie kituj :stuck_out_tongue:

www.quakelive.com chwilowo nie moge odczytać strony,ale może Wam sie uda…dla uwierzenia dam kawałek z listu od ID Software :

" Simply use the personalized key below to setup an id Beta Tester account and gain access to the QUAKE LIVE website where you can begin playing.

You will be asked to agree to a non-disclosure agreement and we ask that you keep your personal key, login information, account information, and all other information related to your participation in this program private and confidential.

Visit http://quakelive.idsoftware.com/ to start playing.

Key:xxxxxxxxxxxxxxx - xx

Thank you for your time,

The QUAKE LIVE Team at id Software "

to powrzucaj parę screenów (najlepiej frapsem i do paczki rar :wink: )

PS. podobno będą reklamy to napisz ile tego jest :stuck_out_tongue:

oks

Q3A mimo swojego wieku nadal potrafi mnie przyciągnąć na jakiś czas i ponabijać skilla. Mimo, że nie gram w niego za często (w sumie to może z 5 okresów po kilka dni na multi od premiery) potrafię znaleźć się w pierwszej trójce w ok. 80% przypadków. Gierka kozak.

narazie reklam nie ma( bo to wersja beta) ,a screeny niedługo będą

http://wrzucacz.pl/file/2171218815732 - na początek 5 screenów…myślę,że Wam sie spodoba :slight_smile:

heh na którymś zobaczyłem że są ekrany z logiem quake live… pewnie tam walną reklamy :wink:

a tego to jeszcze nie wiem,ale sie dowiem…kiedyś :stuck_out_tongue: … może kiedyś wrzuce więcej screenów

najpierw naucz się wrzucać screeny :smiley: BTW FRAPS robi fotki w grach za pomocą jednego klawisza :wink:

Już umiem. Oto dowód i porcja następnych screenów :

http://rapidshare.com/files/138732488/Q … E.rar.html