Quake 3 Arena

Witam. Proszę o pomoc ponieważ chciałbym zagrać przez interet z innymi ludzi w tą grę. Tylko że jak wchdze w muliplayer to mi nie znajduje żadnego serwera, razm mi znalazło a teraz nic. Co trzeba zrobić że można grać ???

O ile tego nie zrobiłeś, to jak wejdziesz w multiplayer-a to zmień na górze: na internet :wink:

Jeżeli to zrobiłeś i nadal nie ma, to czasami tak sie dzieje (przynajmniej u mnie), jak net wolniej działa --> wtedy trzeba troche odczekać, aż net z lekka przyspieszy i próbować dalej :wink:

Pozdrawiam

Mam neo 512 ile musze czekać

Ja mam 256kbps i czasami jest tak, że jednego dnia działa, drugiego nie :frowning: Nie wiem czym to jest spowodowane, ale domyślam sie, że prędkością netu… Ile masz czekać to niestety nie wiem :frowning:

Wszystko zależy jakim CD-Keyem się posługujesz. Kiedyś grę sprzedawano omyłkowo z takimi, że nie działały wszystkie serwery. Wymieniano bezpłatnie CD-Keya za okazaniem dowodu zakupu (na miejscu w sklepie). Ale nie wszyscy się o tym dowiedzieli.

Natomiast piracki CD-Key w ogóle nie umożliwia gry MP, chyba, że na dzikich serwerach, które nie sprawdzają legalności klucza.

Klucze SP i SP+MP mają inny algorytm powstawania.

Uzyj programy eye :wink: