Quake 3 Team Arena

Wie ktoś, skąd można ściągnąć Quake 3 Team Arena? Mam emule, imesh i dc++ ale chciałbym z internetu z jakiejśc strony przez program np getright, flashget ściągnac bo jak przez programy p2p sciagam to zawsze plik jest uszkodzony.

Od czego jest google wystarczyło wpisać: “Quake 3 Team Arena”+download :? :!:

A Tu proszę link do stronki z bezpłatnym download’em

http://www.game-revolution.com/download … _arena.htm

Czyżby nie chciało się koledze poszukać, tylko z byle bzdurą lecieć na forum :?: :!:

Moim skromnym zdaniem wpisanie czegoś na forum to powinna być ostateczność 8) Jednak kolega fafus jest nowy, więc nie winie go zbytnio za to :lol:


Wystrzegaj się zbędnych komentarzy.

Golden Finger

Stary Qake 3 Arena , ludzie widziałem już wiele dziwnych gier ale to, to mnie normalnie śmieszy. No chyba że masz Pentium 2 to rozumiem. Klasyka gier bez sensu.

A ja wlasnie widze w niej sens! Gra jest spoko i nawet jej wiek (3 lata?) mnie od niej nie odstrasza. Do tej pory wiele osob gra w necie w Arene, powsatalo tysiace jak nie miliony klanow co swiadczy o jej aktualnosci w swiecie wirtualnych graczy.

Niektuży mają niestety słabe PC’ty i mogą grać tylko w “Unreal Turnament” “Quaka 3” i “Counter Strike” (tylko raz grałem i niemusiałem zapamiętać jak się pisze :!: )

Na przykład ja !!

Pentium2, 600MHz, Riwa TNT2 32megowa i HDD 20+60

:frowning: :frowning: :frowning:

Mam go od 5lat, już 3 lata po gwarancji i jeszcze działa TO CUD !

Powstrzymaj się z tego typu komentarzami. Każdemu może się zdarzyć.

Post odbiegający od tematu :arrow: usuwam

:arrow: Do FXJ - Swoją drogą, rób korektę swoich postów przed, i po wysłaniu poprzez Zmień, a unikniesz nieporozumień i zbędnych uwag.

Pozdrawiam 8)


Update

:arrow: Do Boczi - Nigdy nie twierdziłem, że jest inaczej, daltego też i takie moje stwierdzenie. Jednak należy się wystrzegać pisania postów odbiegających od tematu, jakim jest Twój post i zostanie usunięty, ponieważ dodatkowo nic nie wności do tematu.

Pozdrawiam 8)

ale mi niechodzi o zwykłego quake 3 bo mam dośc dobry komputer a w ta gre juz od dawna gram jeszcze jak mialem slabszy ale chcialem pograc w TEAM ARENE a nie zwykłą arena, a ten link który mi ktoś podał jest do demka :frowning: wie ktos moze skad mozna sciagnac full wersje?

Ze sklepu :twisted: To jest forum o legalnym oprogramowaniu

ale ciezko ta gre znalesc w sklepach to wolalbym sciagnac

Quake 3 Team Arena + Dodatek only 129.99 pln :!:

tez zasysalem z tego wareza :lol: sprawdzone zrodlo (nawet keye dzialaja)

sposob_na_cdkey.jpg

Baardzo ladne orginalne giery (tez mam Red Faction) ale jeszcze bardziej mi sie podoba kolumna. :shock: :slight_smile:

mowisz o tym glosniczku? razem ze wzmacniaczem + karta fortissimo 3 wychodzi taniej niz za zestawik popierdkow od creative. a jakosci dzwieku nawet nie ma co porownywac.