Quake 4 + problem

Witam mam problem otóż gram w quake 4 skonczylem pewien level i gdy wczytuje mi sie nastepny wywala mnie do menu :frowning: . W czym tkwi problem

:(, jest na to jakis sposob? Prosze o pomoc :(.

pirtat :lol:

ehh dzieki za pomoc :frowning: ale przegladajac problemy innych podobny problem mieli przy oryginalnym quakeu 4, nie da rady na to nic poradzic?

Skąd te podejrzenia?

Przeinstalowałeś gre?

Zainstaluj najnowsze stery od karty graficznej. Polecam http://www.omega.net.

Ok dzieki sprobuje przeinstalowac gre mam nadizeje, ze to cos pomoze, sterowniki nowe? chyba nie są potrzebne bo gra chodzila elegancko wszystko tylko w pewnym momencie gdy wczytuje sie nowy level wywala do menu caly czas:(, ale jesli sterowniki by pomogly jakie proponujesz do karty Geforce fx 5100 128 mb tv? Chodzi o wersje obecnie mam 61.77. Prosze o pomoc to bardoz wazne, bo chcialbym jeszcze sobie pograc w quake’a, dziekuje z góry za odpwoiedz i zycze Wesolych świąt :lol:

Złączono Posta : 23.12.2005 (Pią) 20:40

Prosze pomożcie :frowning:

Złączono Posta : 23.12.2005 (Pią) 20:52

:frowning:

Złączono Posta : 23.12.2005 (Pią) 20:53

błąd moja karta to Geforce fx 5200 128 mb tv no ludzie co jest z wami, dlaczego nikt mi nie moze pomóc

memeczyslaw: nie wiem jak w q4 ale w q3 można było otworzyć konsole z poziomu menu… więc po wywaleniu cię spróbuj ją otworzyć i zobacz czy nie ma błędów.

Stery możesz znaleźć na http://www.guru3d.com w dziale download, może spróbuj jakieś modyfikowane ? Niektóre mają nawet presety ustawiane pod daną gre (nie presety w sterowniku, tylko jak się ster instaluje :P).

Przeinstalowalem gre nic nie pomoglo:(, gdy zagrałem znow mnie wywaliło otworzylem konsole w menu i wyswielily mi sie błędy —>

WARNING: file C:/ program files/ id Software/quake4/q4 base/pak001.pk4/maps/game/building_b.proc, line 78871: nested comment

**************Game map showdown**************

**********************************************

*********************************

ERORR: file C:/ program files/ id Software/quake4/q4 base/pak001.pk4/maps/game/building_b.proc, line 78871:expected ‘}’ but found ‘{’

*********************************

WARNING: idSession: triggering mainmenu watchdog

O co chodzi ludzie pomóżcie bardzo zalezy mi na tej grze :frowning: prosze o pomoc :frowning:

masz błąd w pliku z jedną z map.

Tu jest rozwiązanie :stuck_out_tongue: Niestety nie mam pojęcia jak to można zmienić/naprawić, przychodzi mi na myśl tylko 1 rzecz… wziąść pliczek od kogoś innego kto ma Q4, plik się zwie: building_b.proc

ok dzieki za pomoc ehh raczej bedzie lipa z tym bo w folderze gry gdy otwieram pak001.pk4 karze mi wybrac program z listym, a nei wiem ktorego uzyc ehh dupa dupa dupa

no to podmień plik pak001.pk4 :wink:

eee nie rozumie podmień plik pak001.pk4, jak to zrobic? ehh a po za tem i tak nie mam pliku building_b.proc więc sobie nie pogram chyba :(,nic juz sie nie da zrobic moge juz sie poddac i odinstalowac?

Złączono Posta : 24.12.2005 (Sob) 16:12

:frowning:

nie wiem w czym tu problem kup oryginał piracie!!

:shock: