Quake 4 + problem

(Memeczyslaw) #1

Witam mam problem otóż gram w quake 4 skonczylem pewien level i gdy wczytuje mi sie nastepny wywala mnie do menu :frowning: . W czym tkwi problem

:(, jest na to jakis sposob? Prosze o pomoc :(.

(Ickmetan) #2

pirtat :lol:

(Memeczyslaw) #3

ehh dzieki za pomoc :frowning: ale przegladajac problemy innych podobny problem mieli przy oryginalnym quakeu 4, nie da rady na to nic poradzic?

(Blood King) #4

Skąd te podejrzenia?

Przeinstalowałeś gre?

Zainstaluj najnowsze stery od karty graficznej. Polecam http://www.omega.net.

(Memeczyslaw) #5

Ok dzieki sprobuje przeinstalowac gre mam nadizeje, ze to cos pomoze, sterowniki nowe? chyba nie są potrzebne bo gra chodzila elegancko wszystko tylko w pewnym momencie gdy wczytuje sie nowy level wywala do menu caly czas:(, ale jesli sterowniki by pomogly jakie proponujesz do karty Geforce fx 5100 128 mb tv? Chodzi o wersje obecnie mam 61.77. Prosze o pomoc to bardoz wazne, bo chcialbym jeszcze sobie pograc w quake’a, dziekuje z góry za odpwoiedz i zycze Wesolych świąt :lol:

Złączono Posta : 23.12.2005 (Pią) 20:40

Prosze pomożcie :frowning:

Złączono Posta : 23.12.2005 (Pią) 20:52

:frowning:

Złączono Posta : 23.12.2005 (Pią) 20:53

błąd moja karta to Geforce fx 5200 128 mb tv no ludzie co jest z wami, dlaczego nikt mi nie moze pomóc

(Dod) #6

memeczyslaw: nie wiem jak w q4 ale w q3 można było otworzyć konsole z poziomu menu… więc po wywaleniu cię spróbuj ją otworzyć i zobacz czy nie ma błędów.

Stery możesz znaleźć na http://www.guru3d.com w dziale download, może spróbuj jakieś modyfikowane ? Niektóre mają nawet presety ustawiane pod daną gre (nie presety w sterowniku, tylko jak się ster instaluje :P).

(Memeczyslaw) #7

Przeinstalowalem gre nic nie pomoglo:(, gdy zagrałem znow mnie wywaliło otworzylem konsole w menu i wyswielily mi sie błędy —>

WARNING: file C:/ program files/ id Software/quake4/q4 base/pak001.pk4/maps/game/building_b.proc, line 78871: nested comment

**************Game map showdown**************

ERORR: file C:/ program files/ id Software/quake4/q4 base/pak001.pk4/maps/game/building_b.proc, line 78871:expected ‘}’ but found ‘{’

WARNING: idSession: triggering mainmenu watchdog

O co chodzi ludzie pomóżcie bardzo zalezy mi na tej grze :frowning: prosze o pomoc :frowning:

(Dod) #8

masz błąd w pliku z jedną z map.

Tu jest rozwiązanie :stuck_out_tongue: Niestety nie mam pojęcia jak to można zmienić/naprawić, przychodzi mi na myśl tylko 1 rzecz… wziąść pliczek od kogoś innego kto ma Q4, plik się zwie: building_b.proc

(Memeczyslaw) #9

ok dzieki za pomoc ehh raczej bedzie lipa z tym bo w folderze gry gdy otwieram pak001.pk4 karze mi wybrac program z listym, a nei wiem ktorego uzyc ehh dupa dupa dupa

(Dod) #10

no to podmień plik pak001.pk4 :wink:

(Memeczyslaw) #11

eee nie rozumie podmień plik pak001.pk4, jak to zrobic? ehh a po za tem i tak nie mam pliku building_b.proc więc sobie nie pogram chyba :(,nic juz sie nie da zrobic moge juz sie poddac i odinstalowac?

Złączono Posta : 24.12.2005 (Sob) 16:12

:frowning:

(Krzysiop) #12

nie wiem w czym tu problem kup oryginał piracie!!

:shock: