Quake 4

Witam. Właśnie zakończyłem ostatnią misję i w zasadzie to tylko dwie ostatnie misje są trudne i to tylko z powodu potrzeby dużego zapasu amunicji i niczego więcej .

Grafika >>> choć dla mnie nie koniecznie musi być jakaś cudna to nie mam nic jej do zarzucenia.

Przeciwnicy >>> nie zbyt wymagający , dobra broń i zapas amunicji załatwia ich bez problemu.

Broń >>> całkiem ciekawa i dosyć skuteczna

Kompani >>> w końcu pomagają a nie tylko biegają bez sensu i tu wielki plus .

Misje >>> nie zbyt skomplikowane ,ale w zarysie całej gry mogą być.

Poruszanie się >>> bardzo proste i tu też plus , w zasadzie 6 klawiszy i myszka i wszystko czego nam potrzeba do poruszania się i zmiany broni.

Gra nie zbyt wymagająca choć wciągająca szczególnie osoby ,które nie lubią czegoś zacząć i nie skończyć .

Cena w wersji ang. troszkę szokująca :o :o i jak bym miał sam wydać tyle kasy to bym się raczej nie zdecydował , Ci którzy chcą pograć niech poczekają na polską wersję bo różnica w cenie jest ogromna a moim zdaniem nie warto wydawać prawie 250 zł na nią.

Teraz czekam na Call of duty 2 i mam nadzieje że nie zawiodę się tak jak się nie zawiodłem na pierwszej części.

Call of Duty w kosmosie- pierwsza czesc ( Quake 4)

plusy tej gry

minusy tej gry

nie zapomnij o takich plusach:

nieustanna, szybka akcja, połączona z możliwością eksterminacji dużych grup przeciwników;

świetna oprawa audiowizualna;

zróżnicowane i budzące respekt stwory (zwłaszcza tzw. “bossowie”);

fantastycznie zrealizowana animacja prezentująca proces zamiany ludzi w Stroggów;

i o minusach takich jak:

brak dowolności w modyfikacji broni;

słabe wykorzystanie faktu przemiany w Strogga;

brak jakichkolwiek bonusów w trybie zabawy dla jednego gracza (np. Quad Damage, chwilowej nieśmiertelności, itd.);

nudne poziomy z wykorzystaniem pojazdów;

słabe wykorzystanie sojuszników, brak wypadów na pozycje przeciwnika w większych grupach;

znikoma interakcja z otoczeniem oraz innymi żołnierzami w drużynie;

stosunkowo krótka kampania dla jednego gracza;

liniowość rozgrywki.

Fighter: mozesz edytowac swoje posty…

kris: nie da sie zwiekszyc poziomu trudnosci ?

Cena owszem powalajaca :confused: Ale poczekamy zobaczymy… swieta ida :slight_smile:

a jakie wymaganie ma Quake 4 ??

A w q4 mozna robic bajery takie jak w q3??? np. bujanie sie czy rocket jumpery??

Pentium 4 2,0GHz, 512MB RAM, 64MB akcelerator 3D, Windows 2000/XP, 2,8GB na HDD.

U mnie też idzie ale na low detalach ale i tak sie czasem tnie szczególnie jak sporo gości jest lecz grać sie da na 800 na 600 grałem i większe wymagania niż doom3 pomimu tego samego silnika graficznego

Na pewno tylko te dwa Windowsy? Bo na jakiejś stronce widziałem, że działa pod Windows 98/ME. Czy może wreszcie ktoś potwierdzić jakie ma ta gra naprawdę wymaogi co do systemu operacyjnego?

MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE:

. IntelR PentiumR 4 2.0 GHz lub AMDR AthlonR XP 2000+ lub wyższy

. 512 MB RAM

. Angielska wersja MicrosoftR WindowsR 2000/XP

. Karta graficzna 64 MB z akceleratorem 3D* kompatybilna z DirectXR 9.0C

. Napęd DVD-ROM 4X + najnowsze sterowniki

. 2.8 GB miejsca na twardym dysku (+ dodatkowe 400 MB na plik wymiany Windows).

. 16-bitowa karta dźwiękowa z najnowszymi sterownikami kompatybilna z DirectXR 9.0c

. DirectXR 9.0c (dołączony)

Złączono Posta : 03.11.2005 (Czw) 20:40

Angielska wersja MicrosoftR WindowsR 2000/XP

Watpie czy na win 98 pójdzie

Czyli na moim rupieciu nie pójdzie ?? ?? :o :o

Tempest 8)

pójdzie ale wróże ci pokaz slajdów.

Raczej nie pójdzie .Za słaby sprzet.

nic dziwnego ze takei wymagania, w koncu engine dooma, i do tego nei okrojony jak to mialo miejsce w kroniki ridiccka