Quake III Arena jak stworzyć własny serwer

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu dorwałem starą gre Quake III Arena. Udało mi się wciągnąć do gry kilku znajomych. Gramy razem przez Mulitlayer.

Mam problem żeby stworzyć własną mape (serwer) chcemy poprostu spotkać się ze znajomymi i razem zagrać na stworzonym serwerze. Kompletnie mi się to nie udaje.

Próbowałem stworzyć serwer w ten sposób: wszedłem w Multiplayer nacisnołem Create i tam wybrałem mapę, później wybrałem ilość graczy a następnie Internet i na sam koniec nacisnołem fight. Po naciśnięciu Fight wyłączyła się gra i pojawiła się konsola. Uruchomiłem grę i wszedłem w Multiplayer mój serwer jest na Local i w internet. problem jest taki że moi znajomi w ogóle nie widzą tego serwera.

Powiedzcie proszę mi co źle zrobiłem i jak powinienem to zrobić.Czy może powinienem zainstalować jakieć dodatki?

Mam zainstalowanego tylko czystego Queka bez żadnych dodatków.

Musisz sciagnąc mod do Quake III Arena nazywa się chyba OSP.

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Ściągnijcie sobie program hamachi … będziecie mogli grać jak po lanie

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?d … 11&id=1580

Witam!

Jak tworzysz serwer przy opcjii ‘dedicated’ zrób ‘no’ a nie internet.Wciśnij create. Gra otworzy Ci się odrazu. Znajomi mogą się z tobą połączyć wpisując w qwaku twój nr Ip. Wpisuje sie go wciskając " " (tylda) po wejściu do qwaka:czyli np : /connect 123.456.789. To powinno wystarczyć