Quake IV- dziwny problem

witam mam problem z kwakiem gra mi chodzi ale nie wczytuje

mapy zamiast tego wraca z powrotem do menu do tego w consoli wyswietla się dziwny komunikat id session: triggering main menu watchdog dodam jeszcze że to raczej nie jest wina sterowników ani jakiś błędów przy instalacji bo gre reinstalowałem chyba ze 100 razy mam orginalną kopie wiec w tym też przyczyna nie leży jeśli chodzi o konfiguracje to też powino być wszystko w porządku ale dla zasady podam:

AMD athlon 64 3000 2 ghz socket 939

geforce 6600 GT 128 MB GDDR3

1,5 GB kingstone (533 MHz) DDR

naprawde nie wiem co mam już robić nigdzie nie znalałem pomocy próbowałem już wszystkiego znalazłem jedynie na jakimś forum angielskim gościa z podobnym problemem ale jemu też nikt nie udzielił informacju bardzo prosze o pomoc quake to całe moje życie

Stery do Geforca najnowsze??Jak nie zainstaluj najnowsze stery i sprawdz.

sterowniki mam najnowsze dodatkowo próbowałem również chyba na 10 różnych wersjach to napewno nie jest tego wina

Złączono Posta : 15.11.2005 (Wto) 20:06

ludzie błagam dlaczego wszędzie musi być taka znieczulica czy naprawde tak trudno pomóc człowiekowi w potrzebie nie wierze że na taką liczbe userów nikt nie potrafi udzielić mi właściwej rady prosze miejcie serce bo skocze z mostu przez tą głupią grę

Sparda Próbowałeś zgłosić sprawę sprzedawcy ?

oczywiście lecz tak samo nie uzyskałem żadnej konkretnej odpowiedzi próbowałem pisać do raven software ale nikt mi nie odpisał :evil: jedyne co zauważyłem to że w angielskiej wersji dooma3 też pojawiał mi się taki komunikat natomiast gdy kupiłem wersje pl (z patchem 3.2 chyba) problem zniknął nie wiem może jest to problem nie połatanych bugów w grze

Na temat tego błędu znalazłem bardzo mało informacji. Użytkownikom na forum rosyjskim (http://friends-forum.com/forum/showthread.php?t=337) udało się naprawić tego buga (ale oczywiście w rosyjskiej wersji gry :frowning: ) poprzez edycję pliku z.pk4stringsenglish.lang, a mianowicie zamienili oni ciąg “#str_04554” “3AL ZODDEPGKN PEAKTOPA”

na “#str_04554” “3AL YZPABLEHNR PEAKTOPOM”. Ale powtarzam, to (podobno) działa w wersji rosyjskiej. Być może najbliższy patch naprawi ten błąd.

P.S.

Ale dodam jeszcze, że w przypadku gracza z Rosji, oprócz wiadomości “triggering main menu watch dog”, pojawiał się jeszcze komunikat dotyczący błędu konkretnego ciągu, tzn. “3AL ZODDEPGKN PEAKTOPA”. Jeśli w Twoim przypadku nie ma żadnych dodatkowych komunikatów, to prawie na pewno trzeba czekać na patcha. Przynajmniej ja nic więcej na ten temat w sieci nie znalazłem.

no wlasnie mi też gra chodzila normalnie aż do pewnego momentu :frowning:

teraz tez jak kolega wlaczam gre i chce zaladowac niby cos sie lekko laduje i wychodzi znowu do MENU :twisted: nie wie ktos kiedys bedzie jakis patch bo mnie juz bierze ;/

właśnie przed chwileczką pojawił się patch :lol: ftp://ftp.idsoftware.com/idstuff/quake4 … _Patch.exe

nie wiem jak ci ale mnie on nie pomogl ;/

mi też nic nie dał co za ■■■■ :evil: teraz to już zupełnie nie wiem o co biega tej durnej grze