Quake IV

Co sądzicie o Quake’u IV ?

a już jest ? Pierwsze słysze.

Może jeszce nie wyszedł ale zaczęły sie prace… z niecierpliwościa czekam na ta gre! !!

Nie jeszcze nie wyszła, ale jakie zdanie macie o Quake IV patrząc na screen’y. Sadzicie ze zapowiada sie hicior czy moze kicha na miare doom’a 3 ?

no póki co zbytnio o nim nie moge sądzić bo jeszcze w to nie grałem,ale ma nadzieje ze sie nie zawiode i ta czesc bedzie lepsza od starej,dobrej “trójki”

:wink:

widziałem screeny. Chciałem pobrać trailera ale bym musiał czekać z 1 godzine. No cóż. Widać ze screenów ze bedzie dobry. Tylko niech ma rozsądne wymagania i żeby nie skopali go tak jak Dooma3.

PS:

Jak ktoś dorwie trailera do ściągnięcia od razu bez czekania to nech da lina :smiley:

gra bedzie tak samo wyjefana jak jej wymagania :stuck_out_tongue:

czekamy czekamy!!

czyli, tak ze 2,5 - 3.0 GHz, 512 - 768 MB Ramu, no i jakaś grafa 256 MB

to chyba podziękuje i pogram se w bierki wodne

Największą bolączką oczekujących jej graczy jest to, czy będzie wystarczająco dynamiczna do deathmatchy. Doom jest wolny i ma fizykę cięższą nawet niż Q2, które nie cieszyło sie wielkim powodzeniem quake sceny. Jeśli Q4 by Raven zaoferuje taki dynamizm jak Q1/Q3 i jednocześnie będzie można go odpowiednio modować (CPM! CPM! :-D) to ma szansę. Nie oszukujmy się - wymagania Dooma/Q4 za góra rok będą przeciętną mocą naszych maszyn i to nie stanowi bariery. Poza tym gracze to rynek amerykański, Europa Zachodnia, Rosja. Rosjanie mają grę we krwi i bogatych sponsorów (vide Asus_Cyberfight). Na zachodzie kupuje się oryginały i nikt się nie przejmuje maszynami grających na piratach Polaków. I dobrze.

Q4 bedzie na engine doom3, widac od kopa, ciekawe jak to bedzie chodzic :smiley:

niezle sie zapowiada!!

Fajne pewnie… 8)

Ocenic ja nie moge bo jeszcze nie gralem ale mam nadzieje ze bedzie lepsza od III tr u jka byla tez bardzo fajna :lol:

oto link do zapowiedzi - http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,1&x=gra,26,6573,2744,-1 zapowiedzi gra zapowiada sie całkiem niezle choc wymagania bagatelne! Puki co gra żywcem wzięta z dooma… yen obrazek chyba jest najlepszej jakosci i najlepiej wyglada:D

6573_999_3.JPG

Jak w doomie bedzie pełno krwii wiec nie bede sie dziwil jak od osiemnastki… ale zanim wyjdzie to juz chyba bede mial 18-stke

Będzie bardzo wyjefajna. Patrząc na screny grafa jest super :wink:

i nowe maszyny [kompy] kupic!!

No ja jestem niezwykle ciekawy jak będzie ta gierka wyglądała i czy będzie wypałem w przeciwieństwie do dooma :smiley:

Chyba niewypałem!!

A DOOM3 wogule sie nie udal [poprsotu nudny i zero fabuły] !!

Ja już czekam na Quake IV i mam nadzieje że wyjdzie niebawem podobno wśród broni ma być siekiera ale poco komu marna siekiera wśród bronie jakie będą dostępne w Quake IV nie zabraknie blasterówki miniguna rakietnicy i innych znanych już broni

Podobno będzie się chodziło wraz ze swoją drużyną

No chyba jednak WYPAŁEM !!

Ja tam się nie napalam bo sie srogo zawiode tak czuję wiec :x