QuarkXpress 7 Passport PC/MAC

sprzedam program jak w temacie QuarkXpress 7 Passport - służy do łączenia grafiki i tekstu (odpowiednik Adobe Ilustrator)

służy do komputerowego składania gazet,książek,czasopism etc.etc.

platforma PC jak Mac.wersja dla PC 7.0 dla MAC 7.01-uaktualnia się do 7.03

nowy box,w folii - wprawdzie jest to upgrade,ale można zamontować samodzielnie jak i uaktualnić

dla WINDOWSA I MACA.dostawa w cenie.gwarancja aktywacji(aktywacji,nie zainstalowania).250zł.mogę wysłać przed wpłatą.każdy sobie sprawdzi i uzna czy warto.

oczywiście oczekuję wzajemności uczciwości.

zainteresowanych kontakt przez priv

nie wystawiam vat

dakum67 , zapoznaj się, proszę, z V punktem regulaminu, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - popraw post tak, by spełniał określone regulaminem warunki. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jeśli jest to upgrade, to Twój box nie jest bardziej legalny od Quarka ściągniętego z torrenta. Żeby mieć prawo do wersji upgrade, trzeba być legalnym właścicielem poprzedniej wersji, tak więc za 250 zł sprzedajesz tylko pudełko i płytę, a nie prawo do posługiwania się programem. 

Quark który proponuję jest jak najbardziej legalny,tak się składa,że mam oryginał faktury.nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego co napisałeś lub robisz to złośliwie.

masz potężną liczbę postów i na pewno o Quarku i jego licencji upgrade wiesz więcej niż ja.

ale nawet laik wie,ażeby było tak jak piszesz musiałbym ukryć informację,że jest to upgrade i sprzedawać jako wersję samodzielną (którą i tak samodzielnie da się zainstalować).

zwracam uwagę,że samodzielne zamontowanie upgrade  (czysta instalacja) przy posiadaniu poprzedniej wersji jest oczywiście legalne.

więc zastanów się co piszesz…

kopia faktury szwajcarskiego odziału Quarka na życzenie (skan lub ksero)