Quick launch buttons

witam, mam probelm z klawiszami quick launch w laptopie HP(te w gornej czesci) na innych forach wyczytalem,ze wystarczy sciagnac aktulizacje ze strony HP niestety nic to nie pomoglo, szczegolnie zalezy mi na media button… na poczatku wszytko ladnie dzialalo, sciagnalem aktualizacje do windows xp, poinstalowalem, nastepnie bawilem sie troche tune up’em no i miedzy czasie klawisze padly, co robic? jakies sugestie? dzieki z gory

przeinstaluj soft od quick lunch buttons.

Mam pytanie. Mam laptopa HP Pavilion bodajze 9000. Ma on dotykowa listwe z “quick lunch buttons”. Jakis czas temu (prawie zaraz po zakupie tego komputera) cos sie zepsulo (jak wiele rzeczy w tym dziadoskim laptopie) i teraz mi sie to samo ciagle wlacza. Samo sie robi sie glosniej, ciszej, wlaczaja sie te programiki spod quick lunch buttons. Stale trzeba je wylaczac, co przeszkadza w pracy. Wsciec sie z tym mozna. Probowalem zupelnie odinstalowac ta listwe ale nie wiem jak to sie robi. Jak wyrzucam sterownik od tego w opcji System to po wlaczeniu komputera jest na nowo zainstalowany. Czy ktos wie jak sie zupelnie tego pozbyc? Tak nawiasem mowiac to jest moj nagorszy laptop jaki kiedykolwiek uzywalem. Zreszta to juz moj drugi HP Pavilion. Z tym poprzednim tez byly problemy. Kiedy sie przegrzal to po prostu sie wylaczal i tracilo sie cala prace. Nie polecam tego sprzetu. Ja juz HP nie kupie nigdy. Nawet Aristo byl juz chyba lepszy.

a. trzeba było założyć nowy temat

b. spróbuj wyłączyć z autostartu tą usługę-program.

c. trzeba było kupić HP, a nie Pavilion’a