R7 260x miga ekran

:Płyta główna ASRock G41C-GS http://www.asrock.com/mb/intel/g41c-gs/ 2 x DDR2 800MHz 2GB Dual Channel (4GB) Procesor Intel® Core™2 Quad Q6600 HDD WD 1TB Win 7 64-bit
r7 260x 2GB podpinam tą kartę daję mu też dodatkowe zasilanie i podłączam monitor do tej karty
jak uruchamiam komputer to jest 1 piknięcie jak zawsze i pali się num lock na klawiaturze ale monitor się podświetla i potem gaśnie i tak no okrągło oco chodzi zasilacz logic 500W
a stara grafika odpala bez problemów

Wymień zasilacz. Jest z czarnej listy.

czyli przez zasilacz karta nie jest w stanie się poprawnie uruchomić
i też poproszę o propozycję w wyborze odpowiedniego zasilacza
Dziękuję

Już wymieniłem na W550 FPS/Fortron
ale Problem nie ustępuje co robić

Testowałeś kartę u kogoś innego na innym sprzęcie?

Nie ale to może być dobry pomysł jeżeli problem nie ustąpi to znaczy że jest padnięta karta jak sprawdzę to dam znać. Macie jakieś propozycję jaką kartę graficzną kupić aby zadziałała na tym sprzęcie bo obecnie nie mam żadnej innej grafiki.Tylko mam zintegrowaną.
PS dokonałem też update ramu teraz mam ddr3 6GB Łącznie

RX 560 lub GTX 1050. Nie ma sensu niczego mocniejszego do tego procesora.

Mierzysz Tak wysoko :smiley: przecież cały mój zestaw kosztuje tyle co nowa karta, którą wymieniłeś :smiley:

A ile możesz przeznaczyć? Zostaje jeszcze RX 550, ale bywa gorszy od 260x.

500zł max myślę ale Taką grafikę aby mój komputer wykorzystywał chociaż 70% mocy tej karty bo są pewne ograniczenia ze względu np. płytę główną więc nie chcę wsadzać tam potwora :smiley: skoro wykorzystam 50% mocy :D. Słabo się znam na dobrym doborem kart graficznych dlatego piszę
Wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuję
PS.:Wiedźmin 3 na średnich min 30fps w 720p to jest moje minimum

Na pewno nie będzie gorzej niż na 260x. RX 560 nie jest wcale znacznie mocniejszy od 260x. 10%, w porywach do 20. Q6600 nie będzie wcale strasznym ograniczeniem. Za 525 zł masz RX 560 4GB, od 450 wersje 2GB. GTX tylko w wersji 2 GB za 500 zł. Nie ma sensu brać czegoś gorszego. Są jeszcze używki, ale dużo tam nie znajdziesz fajnych okazji w tej cenie.

Dziękuję bardzo za odpowiedź :slight_smile:

Tylko ten zasilacz… Pomyśl kiedyś nad wymianą.