Race Driver GRID problem

Witam wszystkich!

Jako, że mam dziś wolną sobotę postanowiłem wykorzystać ja w jakimś stopniu jak kiedyś czyli na gry. Zainstalowałem GRID’a. Wszystko ładnie, pięknie gra niezła, ale pojawił się problem- po ukończeniu wyścigu, gdy jest czas na klasyfikacje, pieniądze od sponsorów itd. gra wywala do Windowsa. Co jest? Mam patcha i nie wiem czy to nie on jest tu przyczyną mimo iż to wbrew logice.

Temat był poruszany na oficjalnym forum GRID’a - patch 1.2 powoduje, że w 95% przypadków po wygranym wyścigu wywala Cię do windowsa… I powiem Ci jedno - wywal tego crack’a z twardziela…

kicia88 , w jaki sposób?

Usuwając GRID.exe, przywracając oryginalną wersję pliku i grając z oryginalną płytą :lol:

A jeśli nie korzystasz z crack’a to mi wybacz… Serio kilka osób zgłaszających taki błąd przyznało się do używania crack’a… zaktualizuj sterowniki (głównie grafika i dźwięk), potem przeinstaluj DirectX na najnowszą wersję. Jeśli to nie pomoże albo wrócimy do punktu wyjścia albo naprawdę mamy do czynienia z jakimś konfliktem :roll:

BTW temat powinieneś założyć w dziale ‘Gry’

Ok tak zrobię jak mówisz! Nie korzystam z cracka! Dziwi mnie jedynie fakt, że było dobrze, parę wyścigów przeszedłem zostały chyba 3 z każdej grupy i problem. Nic muszę pokombinować tak jak mówisz, ale to chyba dopiero w przyszłą sobotę. Dzięki