Radek 9800XT i wielki problem

Witam !

w sobote padl mi zasilacz , w niedziele karta graf. .

Pozyczylem od znajomego jakis tam zasilacz Aopen (300W) i grafike radka 9800XT firmy medion.

Moj problem polega na tym,ze gdy wlanczam komputer i gdy wejde juz na pulpit to po min. wylancza mi sie monitor i pomaga tylko restart.

Probowalem dwoch rodzaji sterow , Catalystow 7.4 ( czyli najnowszych) i starszych Cat. 4.2 … .

Gdy zainstalowalem cat. 7.4 to monitor praktycznie po wejsciu na pulpit odrazu sie wylonczyl.

Pozniej zainstalowalem Cat. 4.2 i wszystko dzialalo ok.

Wylaczylem kompa …po 2-3 h znowu wlaczylem i co ?

Monitor sie wylancza … niewiem co to moze byc.

Karta jest na 100 % sprawna , nieprzegrzewa sie bo ma zalozony ATI Silencer …

Dodam jeszcze ze mam jeszcze jedna zapasowa karte (Radek 9200SE ) i z nim niema zadnego problemu … .

Pozdrawiam.

No to super podzespoły ta zasiłka moze nie wytrzymywać i radek od nie najwyzszej klasy producenta :lol: :lol: :lol:

Tez tak myslalwem ,ze zasilka moze niewytrzmywac …ale wydaje mi sie to malo prawdopodobne … a nawet jezeli by tak bylo to jakim cudem karta jakis czas dzialala bez zgrzytu ?

no zaczyna sie wieszać gdy zwiększa sie jej zapotrzebowanie na energie, też miałem problemy z zasiłką i komp zawieszał się gdy tylko uruchamiałem jakąś gre, sprawdź wahania napięć zasilacza

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

lukaszzek no ok ale karta w tej chwili wylancza sie w tym samym momencie … a wtedy po zainstalowaniu sterow tak niebylo … .

Niewiem juz co to moze byc ale tez prawdopodobnie wydaje mi sie ,ze moze to byc zasilacz … :frowning: :frowning: :frowning: