Radeon 3870 i 3850 w crossfire

Respekt za odwagę. CF na takim zasilaczu… :slight_smile:

A tak odnośnie sprzętu, to koniecznie wymień zasilacz na np OCZ StealthXStream 500W ATX rev.2 - koszt 150zł, nie da rady uzbierać? Bo to wina zasilacza, że Ci prawdopodobnie karta poszła.

Jak na hd3850 wszystko idzie, to masz szczęście, że tylko jedna karta poszła. Na gwarancję z nią, a jak wróci to przed wsadzeniem koniecznie wymień zasilacz (zrób to jak najszybciej).

To ja wyśle te dwie na gwarancje… a da rade wsadzić stara 9600 radeon agp do Pcie? może jakaś przejściówka jest?

Na zasilacz wyciągnę max 135zl.

Alannnn99 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Nie da rady bo ta są 2 rożne gniazda.

Ok to ja wysylam ta jedna i sie odezwe jak dostane nowa :slight_smile:

Alannnn99 , bardzo się cieszę, że dokonałeś edycji swoich postów pod kątem polskich znaczków. Jednakże nowy tytuł jaki nadałeś tematowi, nie jest konkretny (jakby to powiedzieć, jest nawet “mniej konkretny” od poprzedniego). Zapoznaj się z linkami, które podałem, a następnie popraw tytuł wątku na mówiący konkretnie o problemie.

2x4850 + 1x3870 w cf poszło więc czemu nie 1x4850+1x3870 :stuck_out_tongue:

http://en.hardspell.com/doc/showcont.asp?news_id=3601

Ale forum amd mówi coś innego, chociaż nie zaprzeczają że może takie wsparcie się pojawić -> http://forums.amd.com/game/messageview. … adid=97816

Cześć wszystkim, to znowu ja. Zapakowałem już kartę graficzną (Radeon HD 3870), ale nie wiem na jaki adres wysłać do firmy? Ile dni będę czekał na nową kartę? Czy będę miał możliwość dopłacenia i wybrania lepszej do crossfire (np. 4870?). Pzdr all

PS. Czy to polskiej produkcji jest?

PS 2: Bo nie wiem ile będzie mnie kosztowac wysłanie tej karty za granice jak by co :slight_smile:

nie to neijest polskiej produkcji a wysylka DHL wacha sie powyzej 30zl zaleznosci od wagi? A jakiej firmy masz karte tą co chcesz wyslac ?

Karta to firmy hm… radeon bo nalepka jest na karcie. Zważę ja jutro bo późno jest i nie chce pobudzić wszystkich w domu. A nie wiesz na jakiej ulicy we Wrocławiu jest oddział DHL?

@ Mariosti*

To mogę podłączyć 3850 + 4870 (jak dostanę nową)?

Po pierwsze zapytaj gdzie masz wysłać kartę tam gdzie ją kupiłeś, jeśli w sklepie w to jest duża szansa że sami ją odbiorą od ciebie i wyślą.

Po drugie na dzień dzisiejszy NIE podłączysz 3850 wraz z 4850.

No ja ja kupilem od kolegi, gwarancje ma on, to mam mu dac ja?

Oficjalnie nie, ale jak widziałeś w podanym linku prawdopodobnie zadziałało, tak więc jeśli w pewnym momencie obie karty będą na stanie to można próbować robić takiego połączenie.

Gadałem z kumplem i on powiedział, że tą kartę kupował “na lewo” i nie dostał żadnej gwarancji :confused:

Mogę załatwić “na lewo” gwarancje z jakiegoś sklepu? Albo może ktoś mi sprzeda z was, bo kurde nie wiem co zrobić teraz : (

No pomóżcie mi, bo nie wiem co zrobić z tą zepsutą kartą : (

Powiesić na ścianie, wyrzucić. Lewych papierów nie załatwisz bo trzeba mieć pieczątki, każda karta ma swój numer seryjny spisany w karcie gwar, a kopia jest w sklepie, nie warto próbować za podrabianie papierów można dostać chyba 5 lat, raczej lepiej stracić na karcie niż zyskać nowego przyjaciela w więzieniu.

To ja sprzedam komuś tę kartę na Allegro za 100 zł i dołożę do HD 4850 co wy na to?

O ile ktoś kupi zepsutą…

A jakbym sprzedał 3850 i kupie inną?

Siemka wszystkim…

No wiec udalo mi sie rozwiazac problem, obecnie mam 2x 4870 radeona, ale chcialbym je zamienic na SLI Geforce 8800 bo znajomy mowil mi ze sa lepsze, a te daja mi malo punktów w 3dmark… jak myslicie co mam zrobic? Croosfire vs. sli?

Podrówko :slight_smile: