Radeon 7770 za 200zł-warto?

Radeon 7770 za 200zł-warto? Czy ta karta gigabite jest kompatybilna tylko z ADM czy Intel też po pracuje?

…czy się opłaca za 200zł? - jednemu tak drugiemu nie, zależy między innymi od tego ile ma pamięci, zerknij np. na allegro i sprawdź ceny. Jeśli chodzi o to czy karta będzie działała z procesorami Intela lub AMD to odpowiedź brzmi “tak”.    

A czy taka karta ma takie same wejście jak karty z przed 7 lat bo taką właśnie mam. Moje procesesor to q6600 i może b gm go podkręcić na potrzeby karty. Ile taka karta musiała by mieć w towarzystwie ram no i niestety ddr2

Ja$

powinieneś nieco sprecyzować odpowiedź, bo taki temat jak ten może przejrzeć w tydzień setka ludzi szukających karty w podobnej kwocie, i potem połowa z nich zacznie szukać karty kierując się tylko ilością pamięci nie patrząc zupełnie na inne parametry.

kupią wtedy jakiś syf np. gt 440 z 4GB pamięci DDR3 i szyną danych 64Bit.

Albord

Między 7770 1GB a 2GB nie ma praktycznie żadnej różnicy w wydajności, większa pamięć karty przydaje się gdy gramy w wyższej rozdzielczości full hd, ale 7770 ogólnie rzecz biorąc nie nie jest na tyle wydajną kartą aby grać w nowsze gry w FHD, optymalna rozdzielczość przy tej karcie to 1680x1050 dla tego 1GB wystarczy na tekstury.

patrząc na aukcje to 7770 1GB DDR5 kosztuje średnio 250 zł, więc 200zł jest dobrą ceną.

Gigabyte miał dwie wersje tej karty rewizja V 1.0 i V 2.0

revizja V 2.0 to poprawiona wersja i taką możesz kupić, rewizje v 1.0 sprawiały problemy i taką odradzam kupować.

Albord

Pamięć RAM w twoim komputerze czyli DDR2 nie ma nic wspólnego z pamięcią ram w karcie graficznej, dla tego karta z DDR5 będzie jak najbardziej działać. Nie kupuj przypadkiem karty z DDR3 gdyż jest dużo słabsza od DDR5.

7770 posiada złącze PCI-E w wersji 3.0 które jest w pełni kompatybilne z starszymi wersjami, więc wszystko będzie działać u ciebie.

Podaj jaki masz zasilacz odczytaj bezpośrednio z naklejki na nim markę i moc.

Zasilacz TAKE.ME TAKE ME 400 - 400 W

I jeszcze pytanie. Czy ilość pamięci RAM ddr2 nie rzutuje na wykorzystanie karty graficznej? Bez różnicy czy mam 2gb, 4gb, 8gb? I czy aby na pewno hd7770 będzie pasowało? *Moja Stara wydłużony w boju karta to gt8600 128bit ddr2)

Bo odnosi się do konkretnej oferty☺ Chyba masz racje z tyn zasilaczem… A czy te 450W to konieczne minimum czy 400w da jakoś radę? Poza tym nikt nie chcę. Mi odpowiedzieć nan płyta nie na RAM komputera(patrz na wcześniejszy post) dzięki za zaangażowanie

Bo odnosi sie do konkretnej oferty

czy 450W to konieczność czy 400w wystarczy? I jeszcze niech ktoś mi podpowie o tej pamieciRAM o która wcześniej pytałem.

…400W markowy zasilacz wystarczy, ale jeśli pytasz o ten TAKE ME 400, który ma rzekomo 400W (ale to tylko nazwa), a tak naprawdę nikt nie wie jaką on ma moc na linii +12V i dlatego nikt Ci nie odpowie czy on da radę i jak już wcześniej napisałem należy go jak najszybciej wymienić, gdyż może się “sfajczyć i przy okazji uśmiercić” inne podzespoły.