Radeon 9200 brak magistri agp?

Witam mam problem gdy ustawiam w sterownikach aby bylo agp x2 a samo wywala mi 0x. Mozliwe ze to przez akcelerator intela. Pisze aktualnie z telefonu.

sprawdź sterowniki od płyty głównej też kiedyś tak miałem :slight_smile: popróbuj z rożnymi wersjami ich

Jaka płyta główna, sterownik od chipsetu zainstalowany?

asrock p4i65gv i instalowalem wszystko co jest na na plycie

Jaką masz wersję sterowników do karty graficznej ?

W Menedżerze urządzeń są jakieś żółte wykrzykniki lub znaki zapytania ?

Żadnych. Dodam że nie mam CCC tylko Sterowanie kartą mam w zaawansowanych właściwościach karty graficznej. Wersja: 8.232.2.0 z 2006.04.11 .

Sprawdź sterowniki :

Radeon Omega Drivers 3.8.252 lub ATI Catalyst 5.8

Wcześniej poprzednie odinstaluj i przeczyść komputer np. programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

kliknij aby powiększyć :

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

Zainstaluj DirectX 9.29 Redistributable

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX 9.0c

dxsetup.th.jpg

Omegi jak zawsze robią ciągłe problemy na nich to akceleracji nawet nie mam. CCC też to samo. DirectX to może być jednak to bo po sterownikach nie wgrałem ich znowu :oops: Dam znać po instalacji ich. (Tylko po co DirectX jak to przy odpalaniu systemu sprawdza)

Masz tą samą kartę graficzną co ja miałem 6-ść lat temu na innym komputerze i dlatego podałem p/w sterowniki.

Pierwsze Omegi mają CCC, drugie nie wiem ale to warto również sprawdzić ponieważ mogą być wydajniejsze…

Odnośnie DirectX to zawsze jest zalecana ponownie instalacja:

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX 9.0c

Jeśli DX nie pomoże to sprawdzę Omegi.

Dodane 27.04.2012 (Pt) 22:16

Lepiej… rozdziałka z 1024x786x16 na 800x600x32… Problem w grze dalej jest a na zintegrowanym intelu nie… i co najważniejsze dalej nie ma tego AGP x2 ani x4…

Dodane 27.04.2012 (Pt) 22:22

Hmmm TAK! Dziękuje teraz przynajmniej wiem jak wymusić 1024x782x32 Ale AGP dalej nic :confused: