Radeon 9200 SE a Windows 7

Mam dość starą kartę graficzną(Radeon 9200 SE), która nie jest już wspierana przez ati i chciałbym aby w pełni działała na Windows 7 (na viście będzie chyba tak samo). Jest jakiś sposób na to?

Chyba raczej nie. Sam 7 może i ruszy w ewentualności, ale Aero raczej nie. Możesz dokupić kartę ATI HD na AGP lub X800GTO, ale nie wiem czy Aero obsłuży. Jak kupujesz kartę nVidi i chcesz Aero to patrz czy ma certyfikat “Essentials Vista”.

No to trudno, bez aero się przeżyje ale i tak sterowniki by się przydały. A jak ustawić “na siłę” aero albo chociaż przyciski zamknij, minimalizuj takie jak w aero?

look997 ,

na tej karcie nawet na siłę nie ustawisz aero, nie wspominając już o aero glass.

Pozostaje Ci tylko aero basic.

A jest jakiś motyw do basic który ma inne kolory belki (nie taki wyblakły niebieski) i przyciski zamknij, minimalizuj, maksymalizuj?

Jest,

Wciśnij na wolne pole na pulpicie:

  1. “Personalize”

  2. “Windows Color”

  3. Wybierz co chcesz

Jak ma aero basic, to przecież kolorów nie zmieni :x

Mam własnie tą karte i sam wiem ,że nie obsługuje tego trybu(aero ) powiedzcie mi jaka jest najlepsza karta od około 200 zł do 300 zł czy raczej marne szanse?

Np. Radeony HD 2600 albo też Radeony HD 3650 można bez problemu znaleźć w podanym przez Ciebie przedziale cenowym.

look997 , Jak udało ci się zainstalować drv do Ati 9200 pod Win 7?

Mi też sie udało :slight_smile:

Ja też mam ATI RADEON 9200 i działa mi Windows 7, poszukuje tylko sterowników. Może są jakieś inne ? Proszę o pomoc.

Grafika musi wspierać w pełni DX9 by chodziło ałero :stuck_out_tongue: Nie wiem jak 9200SE ale 9250SE ledwo wspierał DX 8.1

A do 300 zł masz już Radeonki seri 4XXX

Witam miałem ten sam problem lecz się sam z nim uporałem.

Opis co trzeba zrobić znajdziecie tu->http://w810i.hpu.pl/forum/viewthread.php?forum_id=15&thread_id=1