Radeon 9200 se podkręcanie

(Sebastian188) #1

chciałem spytać czy ktoś zna program do podkręcania tej karty ale najlepeij po polsku

(Kkorniak) #2

koszmos

Do podkrecania kart ATI sluzy chociazby ATI tool

nie jest on po polsku ale nie musisz znac zbytnio angielskiego zeby sie nim obslugiwac :wink:

(Arcin11) #3

Jest bardzo łatwy.Można się w nim połapać nawet nie znając anglika.

Podaj dokładnie model tej karty producent itd.

Ten model słabo się kręci za dużo z niej nie wyciszniesz.Jakie masz chłodzenie na tej karcie ?

(Sebastian188) #4

nie mam :stuck_out_tongue: a do dokładnie to jest radeon 9200 se 128 typ konwertera DAC 400MHZ

(Arcin11) #5

No to trudno :slight_smile: przydało by się ale wątpie ,że potkręcisz tą karte o tyle ,żeby się zaczeła mocno grzeć.Ten model ma 64 bit czy 128 ? bo wiem ,że któryś z 9200 ma 128 bitową szyne pamięci i kręci się w miare ale wydajność jej jest słaba choć i tak lepsza niż FX5200. Musisz stery zmienić bo w orginalnych jest oc zablokowany.Omega,NGO,WarCat testuj ,które będą lepsze.

(Sebastian188) #6

mam zmienić stery ?

(Arcin11) #7

Tak catalysty nie pozwalają na podkręcanie jak swego radka 9600 nie mogłem kręcić przez stery.Niewiem jak nowe wersje ale w starych podkręcanie było zablokowane.Zmień na jedne z tych co podałem wytestuj najlepiej wydajność wszystkich i wybierz najlepsze dla siebie.