Radeon 9200 se podkręcanie

chciałem spytać czy ktoś zna program do podkręcania tej karty ale najlepeij po polsku

koszmos

Do podkrecania kart ATI sluzy chociazby ATI tool

nie jest on po polsku ale nie musisz znac zbytnio angielskiego zeby sie nim obslugiwac :wink:

Jest bardzo łatwy.Można się w nim połapać nawet nie znając anglika.

Podaj dokładnie model tej karty producent itd.

Ten model słabo się kręci za dużo z niej nie wyciszniesz.Jakie masz chłodzenie na tej karcie ?

nie mam :stuck_out_tongue: a do dokładnie to jest radeon 9200 se 128 typ konwertera DAC 400MHZ

No to trudno :slight_smile: przydało by się ale wątpie ,że potkręcisz tą karte o tyle ,żeby się zaczeła mocno grzeć.Ten model ma 64 bit czy 128 ? bo wiem ,że któryś z 9200 ma 128 bitową szyne pamięci i kręci się w miare ale wydajność jej jest słaba choć i tak lepsza niż FX5200. Musisz stery zmienić bo w orginalnych jest oc zablokowany.Omega,NGO,WarCat testuj ,które będą lepsze.

mam zmienić stery ?

Tak catalysty nie pozwalają na podkręcanie jak swego radka 9600 nie mogłem kręcić przez stery.Niewiem jak nowe wersje ale w starych podkręcanie było zablokowane.Zmień na jedne z tych co podałem wytestuj najlepiej wydajność wszystkich i wybierz najlepsze dla siebie.