Radeon 9250 / 256mb

Poszukuję sterowników do karty graficznej RADEON 9250 z 256mb ( nie 128mb). Żeby ten sterownik sprawił iż by lepiej gry działały.

Wielkość pamięci ram karty nie ma tu znaczenia, najlepsza dla ciebie wersja to ATI Catalyst 6.5

A ten ATI Catalyst 6.5 daje coś?

tak trudno wejść na stronę AMD ??

nie ma sterowników osobno dla różnej ilości pamięci na karcie

powiem więcej sterownik jest dla całej rodziny kart tu jest do twojej:

http://ati.amd.com/support/drivers/xp/p … 11-xp.html

Dobra a ATI Catalyst 6.5 co to daj karcie… Aha, aby zainstalować ATI Catalyst 6.5, muszę jeszcze zainstalować jakieś NET. Framework. Po hu mi to?

Do starszych kart zaleca się instalowanie starszych sterowników, które mogą, ale nie muszą być optymalizowane pod konkretne modele. Instalacja najnowszych sterowników wcale nie oznacza uzyskanie najlepszej wydajności.

Odpowiednikiem sterowników ATI Catalyst 6.5 są sterowniki Radeon Omega Drivers 3.8.252 :

viewtopic.php?f=11&t=242894

Miałem i uważam że są lepsze.

To co, mam zainstalować Radeon Omega Drivers 3.8.252 czy ATI Catalyst 6.5 ? Jak zainstaluje Radeon Omega Drivers 3.8.252 to gry będą lepiej działać?

Sterowniki Omegi są teoretycznie lepsze, więc spróbuj je zainstalować, pamiętając aby odinstalować wszystkie inne sterowniki, a nowe zainstalować po restarcie systemu.

Hmm… ale ja na kompie mam sterowniki zainstalowane razem z windowsem. Nie wiem z kąt je mam wziąźć później na wypadek komplikacji…

Na twoim miejscu przyjrzałbym się postowi Xmena a szczególnie linkowi do innego topicu.

OK…

Zainstalowałem ten sterownik ( podczas instalacji nie zainstalowało mi 3 plików ) , różnica w grach trochę jest… W pes2009 już tak nie przycina jak jest kupa zawodników w polu karnym :wink:

Koniecznie jeszcze zainstaluj biblioteki DirectX 9.0c :

viewtopic.php?f=7&t=213229

Zrestartuj komputer.

Pozdrawiam.

XMan Nie da rady zainstalować tego DirecX-a 9 z tego roku. Błąd mam ;(

Zainstaluj z listopada 2007 : viewtopic.php?f=2&t=277513

@seba86mu.