Radeon 9250

Kupiłem Radeona9350 na allegro i chciałbym się dowiedzieć czy dokonałem dobraego zakupu??

cze

??

A co to ma wspólnego z tworzeniem grafiki? 0_o

jeśli kupiłeś go do grania to wybór kiepski :stuck_out_tongue:

jak kupiles go do worda itp. oraz neta to ok :slight_smile: w polaczeniu z celeronem, jakas plyta od intela tworza ql zestaw :smiley:

Kupiłem Radeona 9250

Złączono Posta : 8.04.6 (Sro) 10:52

Dlaczego kiepski wybór do grania???

ej no weź, nie da się czytać Twoich postów :stuck_out_tongue:

zależy za jaką cenę, ale tak jak koledzy wyżej, do neta,muzyki,worda będzie w sam raz :wink:

karta to typowy LOW END czyli typowe wolne, malo wydajne karty do pracy biurowej oparte na slabych transwerach, pamieciach, zegarach o bardzo kiepskiej wydajnosci jesli chodzi o gry :slight_smile:

ponieważ ta karta to się za bardzo nie nadaje do gier. :frowning:

Też mam radka 9250 i na tym to możesz sobie w coś starszego pograć n ie w nowe gierki quake4 bedziesz mieć zielona grafike badz wg nie odpali ale musze powiedzieć ze F.E.A.R przeszledłem :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 09.08.2006 (Sro) 11:01

nadawała sie 2 latat temu :stuck_out_tongue:

ona nigdy się nie nadawała do grania, od momentu wyjścia radek 8500 już lepszy był, tyle tylko, że ta grafa ma DX9 :slight_smile:

Spoko ja na niej grałem w ColdFear na najwiekszych ustawieniach tak samo jak w prince of persja WW. W doom3 gram na medium :stuck_out_tongue: bez wiekszego przycinania :slight_smile:

hehehe doom3 wyszedl 3lata temu :slight_smile:

Ale śmiga na moim radku:P tak samo jak Splinter cell chaos theory:P

dokonałes zlego zakupu juz mogles kupic poczciwego 9500 lub 9500pro cena dosyc niska i kazda gra na nim pójdzie bez wielkiego problemu