Radeon 9550 - artefakty :(

Posiadam te karte od dwoch tygodni. pierwsza gra w ktora gralem na tej karcie byl POP T2T. dalem na najwyzsze szczegoly no i sie troche cielo, ale chodzilo wszystko dobrze. Niestety musialem zrobic format kompa - po zainstalowaniu ponownie gry juz np. na srednich detalach np. cien postaci jest zielony - nie wiem czemu sie tak dzieje. i tak ogolnie jakos wydajnosc karty chyba spadla. jeszcze dokladnie nie wiem jak jest przy niskich detalach - zobacze pozniej, ale jak cien postaci jest nadal zielony to nie wiem co jest grane.

Czy to jest moze wina sterownikow :?: mam zainstalowane takie jakie byly dolaczone do karty graficznej.

co zrobic zeby wydajnosc karty byla mniej wiecej taka sama jak przed formatem komputera :?:

Pozdrawiam :smiley:

przeinstaluj stery,zainstaluj inne,jeżeli problmy dalej-pisz

przeinstalowac ok zaraz przeinstaluje - a jak juz zainstalowac nowe to jakie :?:

kkorniak

Używaj polskich znaków,opcja zmień i popraw.

Czy karta nowa?

Czy karta sprawna?

Jak tam temperatury GPU i pamięci karty i reszty?

Czy karta nie podkręcana?

Czy stery do płyty głównej wgrane?

Proponuję Catalyst w wersji 6.6 bez CCC.

Wcześniej dokładnie odinstaluj stare oprogramowanie i stery karty,restart kompa i uruchom kartę na sterze systemowym XP i dopiero nowy ster.

Gdy stosujesz ster z CCC,wcześniej zainstaluj program NET Framework 1.1.

Karta nowa, sprawna

temperatury normalne - nic specjalnego

karta nie podkręcana

stery do płyty głównej właśnie przed chwilą wgrałem wszystkie co trzeba było :lol: