Radeon 9550 - OC

Tak jak w temacie co można z tej karty wycisnąć - firma Sapphire:

360dfd12c9ac13ad.jpg

To co Ci się uda. Każdy egzemplarz kręci się inaczej, nikt nie może powiedzieć do ilu się wykręci bo wróżki dostały bana.

:mrgreen: ale tak mniej więcej ile można?

Wróżki mają bana. ;] Kręć i się dowiesz.

powoli zmieniaj wartości taktowania i patrz jak sie sprawuje

Głupota… to jest zabawa a nie OC…

Sapphire to najlepszy model z 9550 Do podkręcania. Sam go mam i to już nie jest zwykły 9550 a 9600 XT !.

Z tej karty można wycisnąć bardzo dużo.Karta tania i naprawdę… LATA !

Proph3T

Skorzystaj z tego poradnika. 100 % sukcesu. Właśnie ja go tak " podrasowałem "…

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=2 … tr_numer=1

Pierw przeczytaj CAŁY Art… A potem podkręcaj…

:slight_smile:

Bo opisane jest tam co napewno nie wyjdzie… i jak to zrobić by wyszło :slight_smile:

Mi się udało na 9550 ale Gigabyta do 400/500 więc szanse są spore, ale oczywiście z dodatkowym chłodzeniem.

spox tylko jak wejść do dosa jak mam xp :?

… Hehehe jak do dosa…

Zrób dyskietkę startową…

PPM na… Dysku A:… i Klik : Formatuj: I tam masz utwórz dysk startowy… zrób to… i do dyskietki dograj ten flash co jest na stronie. :slight_smile:

Wsadź dyskietkę do kompa… zresetuj i dysk automatycznie sie wczyta. Potem wpisz to co pisze tam :slight_smile: Ale ja Ci powiem… w sumie nie masz… po co zgrywać własnego … biosu z karty bo w razie czego tam na stronie jest wszystko ( na ostatniej stronie Art’a )… Ale rób wszystko od nowa to nie zginiesz :slight_smile:

Ojj… Trzeba zakupić Radiatorki na pamięć bo mi straszne arty. wyskakują, pulpit w fioletowe paski :roll: jak to fajnie wygląda :slight_smile: ale looz obniżyłem taktowanie i jest gites :slight_smile:

A zmieniałeś biosa ? Skoro masz Sapphire to powinno być Ok na 400/400 <-- ja tak mam i 0 arte… Raz na 100 uruchomień wyskakuja pasy to wtedy reset i jest ok :slight_smile:

ci nie znaczy że Proph3T też będzie maj 0 artefaktów :roll:

W sumie jeden model… jeden producent… Sapphire najlepszy…

Ale wiadomo… to tylko karta ; F

Dlatego pytam ile Mhz kolega ponastawiał i czy wgrywał bios … i czy wszystko wg opisu zrobił…

ja swojego radeona 9550 od sapphiry na 256 ram podkręciłem GPU z 250 na 510 a pamięci z 400 na 470

Wszystko według opisu a zegary 400/350 :cry:

Na 400/400 Występują również ? Bios wgrałeś ? Pokazuje Ci RV360 i 9600XT ?

Jaki masz sterownik ? Omegi czy producenta?

Stery omega, bios jest, dobrze pokazuje a zegarów wolę aż tak nie podnosić jak przy niższych jet już coś nie tak.

Zakupię radiatorki i się pobawię wtedy :slight_smile: