Radeon 9550 - poradzę się specjalistów :)

Mam pytanie odnośie tej karty - głównie do osób ją posiadających -

------czy występują jakieś problemy przy oglądaniu filmów z kompa na tele ( ogólnie czy wyjście tv zdarza się szwankować wam) no bo aktualnie na gf5200 są problemy ze sterownikami i jak dopasuje sterowniki i film cd mi idzie na tele dobrze to później przy dvd jest tylko na tele ramka odtwarzacza z czarnym tlem . Ponadto za skarby nie mogę zrobić dualviev a więc tak żeby siedzieć w necie a na tele puścić film (wszystko jest dobrze do momentu jak na monitorze komputera jest widoczny film , gdy się chowa poprzez zminimalizowanie bądź zostanie zasłonięty przez przeglądarkę wówczas na tele robi się pauza w filmie :slight_smile: z tym że dzwięk leci normalnie oraz

------czy posiadając tę kartę mógłbym kasetę z wesela w jakiś sposób na kompa zrzucić a następnie nagrać na DVD ??

A jak już w poruszam kwestię radka 9550 to

—czy wybrać gigabayt-a , saphire czy inną no i

—na jakie szczegóły zwrócić uwagę kupując ją żeby znowu sprzedawca nie wcisnął mi niby tego samego ale gorszego ( jakie szczegóły mają znaczenie później przy podkręceniu) ( cena u mnie w sklepach coś ok 240zł)

:?: :shock:

Do tego potrzebujesz karty z VideoIN (VIVO). Z tego co pamiętam to istnieją takie Radki 9550, które posiadają VIVO…

Na przykład:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12187

Świetna karta,chociaż ma trochę niską wydajność ze względu na 4 potoki

zgodna z DirectX 9,Pixel Shader 2.0 Vertex Shader DCT,mam Sapphire Radeon 9550 128 MB 128 bit,nie ma kłopotów z grami

Do oglądania filmów na TV potrzebujesz karty z Vivo,twoje problemy nie muszą wynikać z winy karty,sprawdż kodeki,jeśli masz jakieś wersje beta,to może być ta przyczyna

karty radeon sa stworzone do ogladania filmow na tv, a tryb teatralny wprost cudowny :slight_smile: zeby uruchomic film na tv i robic sobie cos tam na komputerze (chowajac playera np. do traya).

zapraszam do lektury => klik