Radeon 9550 problem;/

(Zdz007) #1

Witam.Dziś zrobiłem formatowanie dysku.Zainstalowałem sterowniki z płyty która został dołączona do karty graficznej.Kiedy włącze gre która wykorzystuje openGL gra się poprostu wyłącza.Albo wyskakuje błąd że coś jest nie tak z aplikacją albo komputer się restartuje i wyskuje potem po w logowaniu się na profil Błąd systemu windows i ma dwie opcje wyślij raport o błędach lub nie wysyłaj.Czy są jakieś sterowniki dobre do tej karty bo szukam już kawałek czasu

(Błażej) #2

klik :wink:

(Adxx) #3

Witam,

Również posiadam takowa kartę graficzną ale naszczeście nie miałem z nią problemów. Najlepiej sciągniji njnowsze sterowniki ze strony ATI.

Pozdrawiam :slight_smile:

(Zdz007) #4

właśnie próbowałem i nic dalej to samo

(Polarowicz) #5

A co wcześniej ?? To znaczy przed formatem?? Też były problemy?? Majstrowałeś coś przy karcie??

Pozdrawiam

(Members92) #6

radeon 9550 nie jest najnowsza karta wiec powinno sie do niej sciagac starsze sterowniki bo na najnowszych moga sie właśnie dać takie cuda.

(Slav) #7

z reguły wszystkie nowe sterowniki wspierają starsze urządzenia, nie wiem dlaczego w ati miało by być inaczej, może to sprawa bardziej związana z DIRECTX

(Zdz007) #8

Nic nie majstrowałem przed formatem i miałem to samo.

2b7cca6f8302face.jpg

dorzucam screena co jest nie tak? nawet na orginalnych sterownikach proszę o pomoc