Radeon 9550 problem

(Darek Jozwiak) #1

Mam taki problem podczas grania w gry, czasami gra sie zawiesza na chwile obraz zrobi sie czarny i wroci spowrotem do gry. Wiem ze jest to spowodowane zawiszaniem sie akceleratora graficznego i towarzyszy mu opcja VPU Recover czyli ktora nie powoduje ponownemu uruchamiania komputera, kiedys mialem starsze sterowniki i jakos chyba tego nie bylo. Czego moze to byc winna mysle ze jsa to sterowniki, niech ktos poda kto ma radeona 9550 i jakich sterowników uzywa gdzie dzialaja mu bez zarzutów, juz koleja gra w ktora gram robi sie tak ale nie wszystkie. Posiadam Radeona 9550 Wersia sterowników 8.205.0.0. Prosze o rady

(system) #2

a może zawieche powoduje to ile masz RAM-u a nie radek!!podaj ile masz RAM-u i przy jakiej ci sie to grze robi!

(żabol) #3

deejay_deejay przy wszystkich grach ci się tak dzieje?? ja mam radka 9250 i też mi sie tak dzieje ale tylko przy dwuch grach mi sie takie coś dzieje

(Krupicki) #4

Niesądze gdyby tak bylo gra by sie nie wlączyla albo by poprostu skakala... Ale nie wykluczamy...

Ja kiedys mialem podobny Problem i zrobielm tak:

1. Odinstaluj stery z Dodaj/Usun (nie resetuj kompa)

2. wejdź w Panel Sterowania->System->Zakladka sprzęt-> Menadżer Urządzeń i usuń stery karty graf.

3.Uruchom ponownie kompa...

1. Zakladam ze komp sie wlaczyli zainst. domyslne stery.

wejdź na strone producenta http://www.ati.com i ściągnij najnowsza wersje sterów

5.Uruchom ponownie kompa i sprawdź jak dziala gra...

Nie gwarantuje ze to cos da ale mi to pomoglo... : :slight_smile:

Daj znac jak poszlo...

Zapomnial bym :oops:

ta gra wogle jest zgodna z twoim systemem?

(Darek Jozwiak) #5

posiadam 512Ram ale ramy chyba nic nie maja z tym wspolnego, zaowazylem to podczas grania w gre commandos strike force ale ostatnio zaupilem The Godfather i w tej grze bardzo czesto to sie robi? A jakie sa najnowsze stery do radeona??

(Krupicki) #6

ATI Catalyst 6.4 potzrebuje Microsoft .NET Framework 2.0 aby sie zainstalowac...

Moze to takze byc wina DirectX Sprawdź !!

(żabol) #7

ja tez zakupilem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :twisted: :twisted: ojca chrzestnego i tez mi sie tak dzieje