Radeon 9550 problem

Mam taki problem podczas grania w gry, czasami gra sie zawiesza na chwile obraz zrobi sie czarny i wroci spowrotem do gry. Wiem ze jest to spowodowane zawiszaniem sie akceleratora graficznego i towarzyszy mu opcja VPU Recover czyli ktora nie powoduje ponownemu uruchamiania komputera, kiedys mialem starsze sterowniki i jakos chyba tego nie bylo. Czego moze to byc winna mysle ze jsa to sterowniki, niech ktos poda kto ma radeona 9550 i jakich sterowników uzywa gdzie dzialaja mu bez zarzutów, juz koleja gra w ktora gram robi sie tak ale nie wszystkie. Posiadam Radeona 9550 Wersia sterowników 8.205.0.0. Prosze o rady

a może zawieche powoduje to ile masz RAM-u a nie radek!!podaj ile masz RAM-u i przy jakiej ci sie to grze robi!

deejay_deejay przy wszystkich grach ci się tak dzieje?? ja mam radka 9250 i też mi sie tak dzieje ale tylko przy dwuch grach mi sie takie coś dzieje

Niesądze gdyby tak bylo gra by sie nie wlączyla albo by poprostu skakala… Ale nie wykluczamy…

Ja kiedys mialem podobny Problem i zrobielm tak:

1. Odinstaluj stery z Dodaj/Usun (nie resetuj kompa)

2. wejdź w Panel Sterowania->System->Zakladka sprzęt-> Menadżer Urządzeń i usuń stery karty graf.

3.Uruchom ponownie kompa…

1. Zakladam ze komp sie wlaczyli zainst. domyslne stery.

wejdź na strone producenta http://www.ati.com i ściągnij najnowsza wersje sterów

5.Uruchom ponownie kompa i sprawdź jak dziala gra…

Nie gwarantuje ze to cos da ale mi to pomoglo… : :slight_smile:

Daj znac jak poszlo…

Zapomnial bym :oops:

ta gra wogle jest zgodna z twoim systemem?

posiadam 512Ram ale ramy chyba nic nie maja z tym wspolnego, zaowazylem to podczas grania w gre commandos strike force ale ostatnio zaupilem The Godfather i w tej grze bardzo czesto to sie robi? A jakie sa najnowsze stery do radeona??

ATI Catalyst 6.4 potzrebuje Microsoft .NET Framework 2.0 aby sie zainstalowac…

Moze to takze byc wina DirectX Sprawdź !!

ja tez zakupilem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :twisted: :twisted: ojca chrzestnego i tez mi sie tak dzieje