Radeon 9600 na Windows 7

Witam.

Posiadam zainstalowanego Windowsa Se7en Ultimate. Mam problem z kartą graficzną Radeon 9600 Series. Po zainstalowaniu steroników z oryginalnej płyty załączonej do karty graficznej, w menadżerze urządzeń pojawia mi się komunikat : “System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)”.

Sterowniki, które zainstalowałem są przeznaczone na Windows Vista. Do tego zmieniłem jeszcze tryb zgodności na Windows Vista. Czy to wina sterowników, czy może zupełnie czegoś innego? Proszę o pomoc.

wracając do tematu twoja grafa nie jest już wspierana przez nowy windows, nie ma do niej sterów pod 7

Spróbuj tych (w zależności od architektury Twojego systemu wybierz odpowiedni):

9600 nie jest obsługiwalny w catalystach dla W7. Najlepiej to usuń sterownik i włącz windows update, on ci znajdzie pasujący. Możesz też poszukać odpowiednio starego sterownika od windows vista np: 8.12 albo niżej, byleby obsługiwał karty niżej nić HD2000 tak jak twój lenciwy 9600gt

Aktualnie mam zainstalowany 8.12 dla Visty z CD. Z Windows Update pobiera jakieś sterowniki ale ten sam problem co przy catalyst 8.12. Nowsze w ogóle nie czytają tej karty. Myślałem jeszcze żeby wgrać Omegi ale nie ma takich pod W7

Postanowiłem kupić nową kartę na AGP. Bo tą nic nie zwojuje narazie. Jaką polecacie tak za ok 200 zł może być radeon lub nvidia ;).

7600 tania i dobra

OTy kosmos. JNJN