Radeon 9600 o co chodzi?

Bawiłem się ostatnio w o/c , osiągnąłem 3319pkt w 3dmarku03 ale chciałem więcej i zmieniłem stery ze starych omeg 3.8… na najnowsze. Po zainstalowaniu(oczywiście wpierw usunąłem stare i rejestr oczyściłem) otrzymałem wynik 3091pkt. To wina sterów? dodam jeszcze ,że zaznaczyłem opcje fastwrites on a wcześniej miałem na off.

tak, to wina sterów, nie są zalecane najnowsze sterowniki do starszych kart

najlepiej chodzą stery 6.8, 6.9

To chyba jednak za “wysokie” wersje dla Radeona 9600.

Osobiście polecam ATI CATALYST 5.8

Po zainstalowaniu sterowników ATI CATALYST 5.8 zaczął mi dwukrotnie migotać ekran w czasie ładowania pulpitu a następnie wyskakuje mi 2krotnie błąd http://img87.imageshack.us/my.php?image=beztytuumv2.jpg

I dziwnie wolno uruchamiają mi się foldery w menu start :? to nie animacja :stuck_out_tongue:

Pobierz i zainstaluj NET Framework 2.0.

Jeżeli po instalacji NET Framework problem nie zniknie, to przeinstaluj (usuń i zainstaluj ponownie) ATI CATALYST 5.8.

NET Framework pozostaw zainstalowany.

ok , teraz działa :slight_smile: wynik w 3dmarku03 3498

Z jedynym wyjątkiem że na sterownikach 5.8 przy tym radeonie nie masz przyśpieszenia sprzętowego video.

Przyśpieszenie sprzętowe video działa na tych kartach tylko ze sterownikami 6.8, 6.9

Nie wyssałem sobie tego z palca bo sam poszukiwałem optymalnych sterów pod tą kartę i prób i błędów wyszły mi najlepiej 6.8.

hOt)Tomek, przeczytaj viewtopic.php?f=4&t=213590

Następne tematy, które będą łamać ten zapis zostaną usunięte.

Nazwij temat konkretnie. Poczytaj kolego regulamin.