Radeon 9600 pro.Problem ze sterownikami

Witam

Mam następujący problem ze sterownikami,Przy instalacji jest wszystko ok ale gdy ino wyłącze komputer i załącze jakąkolwiek grę to wywala mnie do windowsa i przy przyśpieszeni 3D pisze niedostępne.I jeżeli odinstaluje te sterowniki i zainstaluje na nowo jest wszystko ok ale tylko znowu do restartu komputera bo wtedy dzieje się to samo prubowałem już kilku wersji sterowników,

za pomoc z góry dzięki

Popraw temat postu na konkretny.

Usuń sterownik tak:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76390

Wgraj najnowsze stery do płyty głównej.

Jak używasz sterów Catalyst z CCC,najpierw zainstaluj program NET Framework 1.1.

Teraz zainstaluj najnowszy ster Catalyst.

Czy masz zainstalowany directX 9.0c - jak nie to zainstaluj.

Z uruchom komenda dxdiag i zrób testy wszystkiego.

mam nadzieje że pomorze a jeśli nie to co w tedy bo bede to robił wieczorem bo teraz musze wyjść

Zrób to i jak coś to pisz będziemy myśleć.

Jeszcze jak tam zasilacz i napięcia i temperatury wszystkiego i jaki masz system.

a więc wyskoczył mi taki komunikat

Funkcja VPU Recovery zrestartowala akcelator graficzny ponieważ przestał reagowac na polecenia sterownika Pytajnik

Przepraszam za te posty już wszystko opanowalem,to wszystko przez młodsze rodzeństwo

Czy zrobiłeś dokładnie co pisałem i wszystko gra ze sterownikiem i oprogramowaniem karty.

Jak wyszło po testach dxdiag.

Jakiego używasz sterownika z CCC czy bez.

Jak karta zachowuje się na programach,czy też się resetuje.

Odpowiedź na pytania.

A wiec zrobiłem tak jak pisałeś sciągłem stery ze strony producenta najnowsze i zainstalowałem to ,wszystko gral do momentu restartu komputera potem ten sam problem,a tak na marginesie w menadzerze zadań mam 2 karty

1.Radeon 9600 series

2.Radeon 9600 series-secondary

to tak ma być

Tak ma być dalej nie odpowiedziałeś na pytania - przeczytaj wszystko i napisz co i jak, bo tak to sobie będziemy pisać i pisać.

lowik120 lepsze są omegi :slight_smile:

Catalysty mam zainstalowane bez tego net framework 1.1 i jakoś działają.

Jaką masz wersje Catalystów? I czy instalowałeś w takiej kolejności jak pisze na stronie Ati przy sciaganiu sterów?

Awiec zrobiłem wszystko jak pisałej

dxdiag wyszły wszystkie ok

sterowniki zainstalowałem takie-6-4_xp-2k_dd_ccc_wdm_enu_31959

w programach jest wszystko ok to się tylko dzieje przy grach

teraz mam wszystko zainstalowane i wszystko śmiga normalnie ale jak ino zrestartuje komputer włącze gre gra się uruchomi po chwili zawiecha wywala mnie do windowsa i wtedy sterowniki w dxdiag są już niedostępne czyli przyśpieszenie 3D (wszystkie 3 pozycje)

A kompa masz nie kręconego - wszystko jest na standard.

Czy zrobiłeś konserwację kompa z kurzu,wyczyściłeś złącze stykowe karty grafiki i inne,sprawdziłeś temperatury wszystkiego w tym karty grafiki.

Sprawdź pamięć na błędy tak:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50125

Sprawdź kompa na innym zasilaczu.

Sprawdź tą kartę na innym kompie,bo może uszkodzona.

Jak wszystko zrobisz napisz.

Omegi też miałem i problem też był :frowning: