Radeon 9600 - problem z grami

Mam Radeona 9600 Mobile (laptop HP nc8000) i mam z nim problem :slight_smile:

Po uruchomieniu niektorych gier, np. Need for Speed Most Wanted gra chodzi przez paredziesiat sekund, po czym komp zwisa i jedynym wyjsciem jest twardy reset.

Podobny problem wystepuje np. przy najnowszym Google Maps, mam wrazenie ze dzieje sie tak przy aplikacjach wymagajacych od karty troche wiecej niz tylko proste 2D.

Probowalem juz roznych sterownikow - tych dostarczonych na plytce z lapem, najnowszych ze strony HP (efekt jak opisany wyzej), Omege (efekt jeszcze gorszy - gry sie wogole nie odpalaly a odswiezanie w Windzie bylo bardzo wolne).

Komp jest nowy, wiec w gre moze jeszcze ewentualnie wchodzic uszkodzona karta, ale wolalbym sprobowac najpierw innych mozliwosci.

Mam podobnie tylko że z 9550. Nie znam przyczyny.

Luknij temperatury procka itp bo karty to chyba nie mozesz ale jak mozesz to tez zobacz

A serwis lub zapytaj w pomocy producenta lapa o problemie http://www.hp.pl

a to jest nowy laptop ??

Wcześniej też tak było

Serwis w Polsce na razie odpada, bo jestem za granica jeszcze jakis czas.

Jak nie uda mi sie znalezc odpowiedzi tutaj, to bede musial skontakowac sie z on-line-owym serwisem HP. :smiley:

Wyglada na to, ze ma to od nowosci (czyli od jakichs 3 m-cy). Choc pamietam, ze na poczatku NFS MW mi chodzil spoko, dopiero po jakims czasie zaczely sie te problemy, stad podejrzenie, ze to moze byc jakas fizyczna awaria karty.