Radeon 9600

Otóż mam pytanie czy dalo by się Radeona 9600 podpiąć do płyty głównej z AMD 64 k8vm800m rev 2. Nie jestem specem w elektronice i komputerach licze na dobre porady i z góry dziękuje.

Tak, nie będzie żadnego problemu gdyż płyta gł posiada slot AGP , należy tylko wyłaczyć w biosie zintegrowaną karte graficzną.

ja tez mam taki problem tylko ze nie moge znalezc gdzie sie wylacza zintegrowana karte… gdy wsadzam radeona 9800 pro to wszystko mi ladnie chodzi (szczegolnie lineage2 :D) gdy gforca 5600 tez picus glancus… ale jak tylko wkladam mojego pieknego sapphira 9600 to wszystko szlag trafia… nie nadazam nawet podlaczyc sie do serva w L2… widze tylko w obraz startowy gry i tyle… ale czy to moze byc spowodowane tym ze mam 9550 podrasowana na 9600 (?)

plyta glowna jest gigabyte’a daltego tez na samym poczatku problemow udalem sie na jego strone by troche poczytac neistety znalazlem tylko tyle ze przy nowym biosie radeon 9600 nie powoduje juz niestabilnosci systemu… wgralem bios a gdy wchodze do mojego Lineage’a to szlag trafia caly sprzet… tak wiec nie mam pojecia OCB :X stery i wszystkie gadgety posiadam… jest na to jakis sposob zeby k8vm800m rev 2 zintegrowac z radeonem 9550 podkreconym fabrycznie na 9600 ??

POMOCY ! ;/

Złączono Posta : 20.11.2006 (Pon) 16:29

HAHA !!