Radeon 9800 pro - Wielki problem:/


(Pietrucha9) #1

witam. Mam wielki problem z Radeonem 9800 pro. A więc dzisiaj wymieniłem zasilacz i karte graficzna z agp na Radeona z tej aukcji:

http://www.allegro.pl/item414807293_ati ... d_ss_.html

A problem w tym ze karta działała prawidłowo tylko nagle przy uruchomieniu kompa wysoczyły mi pasy na całym ekranie oto screen:

Z góry dziękuje za pomoc.


(Goodprogram) #2

jaką miałes wcześniej kartę ?

usunąłeś stery od starej karty ?


(Pietrucha9) #3

Karte miałem zintegrowną ale sterów nie wyaliłem, wie ktoś czym mógłbym pousuwać wszystkie pozostałosci po starej karcie?


(Darth ReX) #4

Ale zdarza się to przy każdym uruchomieniu? Pamiętaj, że masz gwarkę 30 dni.


(cabis) #5

najpierw odinstaluj stery oczyść system tym -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... leaner+3.3 i wtedy instaluj nowe a gdyby to nic nie dało to sprawdź czy pamięci na karcie się nie przegrzewają bo w tych kartach to osiągają całkiem słuszne temperatury albo odrazu daj nawiew na kartę i wtedy sprawdź czy się krzaczy dalej


(Pietrucha9) #6

prawie przy każdym, bo raz zdarzyło sie ekran ładownia windowsa był normalny ale pulpit juz nie:/


(Larry Bigl) #7

być może karta jest uszkodzona;] jeśli czyszczenie kompa i spr. temp. nic nie da-reklamuj.


(Caman131) #8

Ja takie krzaki miałem na swoim starym radku x1650 pro. Karta chodziła dobrze tylko na sterach z płyty na innych były krzaki podobne do tych co u ciebie więc spróbuj zainstalowac oryginalne stery mi to wtedy pomogło


(Pietrucha9) #9

niestety , zainstalowałem na nowo stery i nic nie dało. Sprawdziłem też czy pamieć sie nie przegrzewa, i jest ciepła ale to chyba normlane.


(Larry Bigl) #10

reklamuj.