Radeon 9800 pro - Wielki problem:/

witam. Mam wielki problem z Radeonem 9800 pro. A więc dzisiaj wymieniłem zasilacz i karte graficzna z agp na Radeona z tej aukcji:

http://www.allegro.pl/item414807293_ati … d_ss_.html

A problem w tym ze karta działała prawidłowo tylko nagle przy uruchomieniu kompa wysoczyły mi pasy na całym ekranie oto screen:

http://img148.imageshack.us/img148/8540/beztytuusb0.jpg

Z góry dziękuje za pomoc.

jaką miałes wcześniej kartę ?

usunąłeś stery od starej karty ?

Karte miałem zintegrowną ale sterów nie wyaliłem, wie ktoś czym mógłbym pousuwać wszystkie pozostałosci po starej karcie?

Ale zdarza się to przy każdym uruchomieniu? Pamiętaj, że masz gwarkę 30 dni.

najpierw odinstaluj stery oczyść system tym -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … leaner+3.3 i wtedy instaluj nowe a gdyby to nic nie dało to sprawdź czy pamięci na karcie się nie przegrzewają bo w tych kartach to osiągają całkiem słuszne temperatury albo odrazu daj nawiew na kartę i wtedy sprawdź czy się krzaczy dalej

prawie przy każdym, bo raz zdarzyło sie ekran ładownia windowsa był normalny ale pulpit juz nie:/

być może karta jest uszkodzona;] jeśli czyszczenie kompa i spr. temp. nic nie da-reklamuj.

Ja takie krzaki miałem na swoim starym radku x1650 pro. Karta chodziła dobrze tylko na sterach z płyty na innych były krzaki podobne do tych co u ciebie więc spróbuj zainstalowac oryginalne stery mi to wtedy pomogło

niestety , zainstalowałem na nowo stery i nic nie dało. Sprawdziłem też czy pamieć sie nie przegrzewa, i jest ciepła ale to chyba normlane.

reklamuj.