Radeon hd 3650 AGP - błędy krytyczne podczas grania

jak myślicie ile wiecej mógłbym wyciągnąć z tego GB ramu? I czy to sie opłaca w porównaniu do 1.5 GB RAM ale nizej taktowanego :?:

Przede wszystkim procesor będzie szybciej dane dostawał, może to właśnie ta brakująca przepustowość jest powodem artefaktów, poza tym, ta karta ma dodatkowe zasilanie ?

karta ma dodatkowe zasilanie i jest oczywiście podpięta. A ty chyba nie zrozumiales mnie poniewaz nie mam artefaktów tylko wychodząc na jakąś większą powierzchnie(oblivion) lub podczas jakiejś walki (Fallout) Wywala mi sie nibieski ekran i tylko reset pomaga (błąd krytyczny)

Wiem, wiem sorry :wink: A możliwe jeszcze że ta karta nie współpracuje z AGP 2.0.

Podaj jeszcze model płyty głównej

pomyliłem sie mówiąc wam jaką mam częstotliwość na RAM-ie nie mam 233 tylko 333 mHz PC 2700 sorki że wprowadziłem was w błąd

Dodane 01.02.2009 (N) 11:46

model płyty kt400a pro z Albatrossa

I nie z Albatrosa, tylko Albatrona :slight_smile:

Tak jak myślałem, ta płyta ma AGP 2.0 czyli karta dane transmitowane są przy napięciu 1.5 V, może to jest powód.

BTW (AGP 3.0 ma 0,8 V)

Może masz kogoś kto ma AGP 3.0 i mógłbyś u niego sprawdzić tę kartę ?

hmm moge popytać ale niewiem jutro (a może nawet dzisiaj) powiem wam co z tym :slight_smile:

@michaelllo69

dobrze wiedzieć :wink:

Dodane 02.02.2009 (Pn) 13:07

niestety nikt z okolicy nie ma AGP 3.0 ale wieczorem przetestuję kartę na innych komputerach, może to coś innego… w każdym bądź razie dzieki za zainteresowanie tematem wieczorem napisze o wynikach

Dodane 06.02.2009 (Pt) 11:26

witam ponownie

przetestowałem karte na kompie troszke starszym od mojego i mimo że był potwornie zasyfiony to nic nie wywalało do pulpitu. Przeinstalowałem system zainstalowałem tylko niezbedne sterowniki i wszystko działało. dopóki nie zainstalowałem drukarki. wtedy zaczeł0o sie wszystko od nowa wykrzaczac, ja zadowolony że znalazłem winowajce pousuwałem cały soft z który zainstalował mi sie ze sterami i samne sterowniki. Niestety musiały zostać jakieś śmieci do dalej wywala. moglibyście mi polecic jakis program do wyczyszczenia tych wszystkich śmieci?