Radeon HD 3650 problem ze sterownikami

Witam

Od dawna mam problemy ze swoją kartą graficzną(http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-737), a raczej sterownikami do niej. A to instalator nie rozpoznawał karty, a to trzeba było używać hotfiksa od ATI, ogólnie wkurzające. Tzn karta działa w miarę normalnie na sterownikach z płytki do niej dołączonej, nie ma tego cudownego efektu przewijania się obrazu kiedy sterowniki nie działają, który zdążyłem po licznych “zabawach” z kartą znienawidzić, ale odpalenie wielu gier, nawet tych starszych ( ostatnio próbowałem odpalić NWN, po długiej zabawie ze sterownikami, kiedy w końcu gra się uruchomiła miała takie lagi że i tak się grać nie dało ) to często za wiele.

Ostatnio ściągnąłem program DriverEasy, który miał teoretycznie znaleźć odpowiednie stery, ale mój przypadek okazał się dla niego chyba za ciężki, jednym słowem paczka od ATI którą zaproponował i owszem się instaluje, ale pojawia się jeden problem, o ile większość się instaluje ( różne catalysty itp ) to same sterowniki już nie, na końcu instalacji wyskakuje że wystąpiły błędy przy instalacji, a w raporcie przy Sterownik Ekranu jest suche “niepowodzenie”. Czy mógłby mi ktoś dać dobre sterowniki? :wink:

Jaki masz system ? kiedy go stawiałeś…? i czy wgrywałeś sterownik chipsetu ?

W zasadzie to już sobie poradziłem, zainstalowałem ręcznie z “dodaje sprzęt” te sterowniki które radził program.