Radeon HD 3870 czy Geforce 9600gt

(system) #1

Co lepsze do filmow HD??

(system) #2

radek

(Emilmlo) #3

Radeon HD3870 jest lepszy do filmów HD, w grach wydajność jest na podobnym poziomie.

(Garfield) #4

radosław... będzie mniej obciążać procka... :wink:

(Owca 92) #5

ehh ten marketing AMD... szkoda że nie ma dobrych testów kart jeżeli chodzi o filmy... co byś nie kupił to full HD idzie bardzo ładnie a jednak Radeon w grach zawodzi...

(Darth ReX) #6

Sranie w banie. Jak nie umiesz się obsługiwać komputerem, to może i zawodzi, ja nie mam problemów.

(Emilmlo) #7

W AA to Radki dostają od GeForce po tyłku o to mu chodzi.

(Darth ReX) #8

Jakby wszyscy grali na AA, to zniknąłby segment średnich kart graficznych, bo tamte w ogóle sobie z AA nie radzą.

(Emilmlo) #9

W starszych grach radzą sobie z AA :stuck_out_tongue:

(Nethalythic) #10

Problemem w radkach głównie były sterowniki. Sądzę iż na dzień dzisiejszy po prostu nie ma a ludzie są zbyt leniwi, żeby coś o tym poszukać.

Sądzę iż ATI powoli zaczyna wyprzedzać bo robią coraz bardziej przemyślane karty w stosunku do nvidii która robi układy tylko po to żeby odpowiedzieć na rynku przeciwnikowi. Po zniwelowaniu problemów ze sterownikami, ATI może być znakomitą propozycją, ponieważ oferuje tańsze na tym samym poziomie technologicznym karty. Teraz pozostaje kwestia budżetu Nvidii oraz optymalizacji gier i programów względem właśnie jej.

(Darth ReX) #11

lol w starszy grach to i ja se AA włączam.