Radeon hd 4890

Cena 400zł prawdopodobnie bez gwarancji

Raczej jest po gwarancji, zobacz czy nie będzie rx 580 w tej kasie z gwarancją. Te 3,5GB pamięci w GTX 970 jest bez szału.

ew. rx 570, przykładowa jeszcze z 3 miesiące sklepowej… tylko czy nie koparka nie ręczę. Ogólnie przejżyj wszystkie używane i zobacz która ma przynajmniej te 3-6 miechów sklepowej.https://allegro.pl/oferta/xfx-radeon-rx-570-4gb-black-edition-gw-do-02-20-8573173399

Znalazłem Rx 580 4gb Nitro+ Sapphire z gwarancją 3 m. Za 500. To samo z rx 580 od xfx.

https://allegro.pl/oferta/karta-amd-radeon-rx-470-gaming-x-8gb-fv23-gw-12-8514734307 to rx 470 8 gb! Z 1 rokiem gwarancji.

Starsza, słabsza, 8 GB ram raczej nie wykorzysta…, email na gmailu, nawet chyba nie ma normalnego sklepu i szukaj wiatru…przekracza budżet.

Pokazałbyś te aukcje/oferty na PRIV rzucę okiem jeżeli na forum boisz się, ze ktoś zgarnie :wink:
NIe ukradnę CI, mi wystarcza moje apu do Jagged Alliance czy tym podobnych.


Potarguj się, może coś ugrasz, karta na gwarancji do 2020, bo ma 36 miesięcy gwarancji.
Edit:
Albo nowa sztuka, tyle że 4GB (gorący strzał).

Tyle ze w wersji 4GB to nie tylko mniejsza ilość pamięci, ale i ogólnie jej mniejsza wydajność. :wink:

Nie boję się że ktoś zgarnie mam jeszcze czas :wink:

Olx generalnie bym unikał, natomiast ten na Allegro… “pisemna gwarancja na 3 miesiące”…no właśnie czemu pisena? Tak długo chodziły, że nie ma już 36 miesięcznej sklepowej/producenta, czy ktoś coś majstrował z biosami np. w koparkach, ze nie obowiązuje….

Jak będę miał chwile wolnego wieczorem to rzuce Ci okiem, ale jak już ponad 500 zł chcesz płacić … zagadaj do Chomika, jak Pancia radził, 8 gb w 580 robi róznice a chomik raczej nie kopał Bitkoinów w domu (ja kopałem kiedyś na swoim APU:P) :wink:

W zasadzie ten gigabyte jest super tylko potrzebuję żeby tylko oferta przetrzymała do 8 list. Wtedy mam urodziny więc no :wink:

Szczerze mówiąc ja bardziej póki co się orientuje, czy za tyle ją puszczę. Chcę ją wymienić na RTX 2060 (załapać się na promkę z darmowym CoD :star_struck: ). Pomysł wyszedł wczoraj, więc mi się niby aż tak nie spieszy…jednak promka z CoD ograniczona też pod względem ilości. A do 4 listopada kupa czasu. :wink: Muszę też przekalkulować, czy przeżyję miesiąc na jedzeniu kanapek z pasztetem, bo narzeczona na nic więcej nie pozwoli, jak kupie RTX-a… :wink:

A tak poza piękny komputer :slight_smile:

Mój to inna bajka

Pytanie z innej paki.
Czy ktoś z tąd miał do czynienia z jakimiś kartami dźwiękowymi? Jestem Audiofilem oraz kocham basy :blush: nie mam do czego podpiąć mojego kina domowego a komputer byłby idealny chodzi o to żeby usprawnić brzmienie niskich tonów. Samo kino jest dosyć mocne (1000W) nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale dobrze by było wykorzystać tą moc.

Zrób osobny temat na kartę dźwiękową, na pewno ludzie pomogą. Podobno jednak trzeba wydać 600 zł na dobrą kartę by mieć zadowalającą różnicę nad zintegrowaną (robiłem taki temat tu na forum).

To nie pokręcona konfiguracja a normalna stacja robocza.

Tlko ja nie mam zintegrowanej :frowning:

Wygrzbałem spod ton komputerowych gratów jakąś działającą Yamahę na razie powinno się nadać.

Nie polecam, DDR2 powoduje spore przycinki, przerabiałem temat podobnej stacji HP, z s771.
Dwa Xeony po 4 rdzenie każdy, 16GB DDR2 ECC czterokanałowy, SSD, już GTX660OC 2GB był za mocny, z innymi komputerami był wiele wydajniejszy i nic nie przycinało.
Ten komputer nadaje się ciągle do pracy i użytku ale pakowanie w niego tak mocnej grafiki to jak silnik z ciężarówki w maluchu.

A więc co proponujesz