Radeon HD 5650 zwężony obraz

Posiadam: http://www.vobis.pl/oferta/notebooki/tft_17/878451_pb_lm86_i5-430m_17_3_4gb_500.aspx

Po włączeniu jakiejkolwiek gry obraz się zwęża i po bokach widać takie paski.

Czy ktoś wie co mogę z tym zrobić? (dzieje się tak we wszystkich grach)

dsc07708e.th.jpg

Zmień rozdzielczość na panoramiczną, np. 1280x720 i ustaw skalowanie na np. 16:9.

Jak to nie pomoże sprawdź w Catalist Control Center ustawienia i dopasuj je.

Jak to nie pomoże, pobierz najnowsze sterowniki do karty graficznej i wtedy dopasuj ustawienia.

Musisz zmienić rozdzielczość w grach na panoramiczną.

Witam - mam ten sam problem i nie potrafie go sam rozwiązać - nie ukrywam tego, że jestem nie bardzo zaawansowanym informatykiem i prosiłbym o szczegółową pomoc. Mam tą samą karte i ten sam laptop - z góry dzieki za pomoc :slight_smile:

Ustaw odpowiednią rozdzielczość ?

jezeli chodzi o rozdzielczosc ekranu to mam najwyzsza (zalecana) - w grze mam identyczna i dalej nie tak - nie wiem czy mam jeszce ustawic gdzie indziej rozdzielczosc - prosze o konkretne info, bo jak pisalem wyzej jestem laikiem w tych sprawach

Czy w grze masz opcję “Wide screen” czy coś w tym stylu? Zaznacz ją.

tutaj nie chodzi o gre tylko ustawienie w kompie bo tak mi sie dzieje ze wszystkimi grami a nie tylko jedna

Ale to się dzieje tylko w grach, prawda? Taka opcja powinna być w każdej grze. Spróbuj ją włączyć i zobacz, jaki będzie efekt. Zobacz jeszcze jaką częstotliwość odświeżania masz ustawioną.